בית השטיחים והפרקט - שטיחים לחדר שינה
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים לחדר שינה

​במקרים רבים, מכל החדרים בבית, אנשים נוטים לא לשים לב דווקא לחדר השינה שלהם. מדוע? בעיקרון, החללים בבית שלנו מחולקים לשניים - החלל הציבורי והחלל הפרטי. מקומות שנתפשים כחללים מאד ציבוריים הם הסלון, המטבח והשירותים. באמצע אפשר להכניס את חדרי הילדים, שאמנם הם חדרים פרטיים של הילדים, אבל לעיתים קרובות הם מארחים בהם חברים, וגם להורים יש לרוב גישה חופשית אליהם. אולם, אם יש חלל שללא ספק מוגדר כחלל פרטי, הרי זה חדר השינה שלכם, ההורים. אתם לא מארחים שם, הילדים גם לרוב לא נכנסים לשם - ומדובר בסביבה הפרטית שלכם. דווקא במקום שבו אנחנו יכולים לעצב אך ורק לפי הטעם שלכם, וליצור לעצמכם את הסביבה הקטנה והאינטימית, אנשים רבים כלל לא מבצעים זאת, וחבל. חדר השינה שלכם הוא ההזדמנות לטפח סביבה אישית ונעימה - רק בשבילכם.

בוחרים את השטיח המתאים לחדר השינה

כאשר אתם רוצים חדרי שינה בסגנון עיצוב ייחודי, כדאי לכם מאד לבחור שטיחים, שיוסיפו הרבה מאד למראה שלו. למה דווקא שטיח? כי שטיח במקרים רבים הוא נייד, לא מסובך מידי לניקוי, ויכול ממש לשדרג את המראה של החדר.

בנוסף, שטיח לחדר שינה מסוגים רבים, כך שלא משנה בעצם איזה סוג של חדר שינה אתם מעצבים - תמיד תוכלו להתאים לו שטיח. לדוגמא, יש שטיחים קלאסיים, עם הדוגמאות והצורות שכולנו זוכרים מהילדות שלנו, והם יכולים להתאים כמובן לחדרי שינה קלאסיים, או כאלה שבדיוק משדרגים אל המראה הקלאסי. מנגד, יש מודרניים יותר, בעלי דוגמאות של חריטות או צבעי שמן, שיכולים בהחלט להתאים לחדר שינה בעל מראה מודרני וחדשני. יש כמובן עוד סוגים כמו שטיחי שאגי, מעבודת יד ועוד סוגים ודוגמאות.

בית השטיחים המבחר הגדול בארץ לשטיחים

עבור כל סוג שטיח שאתם מחפשים לחדר השינה שלכם - בית השטיחים הוא המקום בשבילכם. החנות קיימת למעלה מ - 20 שנה ומתמחה במגוון של סוגי שטיחים לכל החדרים בבית. לא משנה אם אתם מחפשים שטיחי שאגי עבור חדר השינה של הילד, או קלאסי עבור חדר השינה שלכם - בבית השטיחים והפרקט תוכלו למצוא מגוון מכל הסוגים, והכל בעזרת הצוות המיומן שלנו, שיעניק לכם טיפול אישי, ייעוץ מקצועי וידע להתאים לכם את נשטיח שלכם לכל חדר.

שטיחים לכל חדרי הבית
 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911