בית השטיחים והפרקט - בחירת שטיחים בעת עיצוב הבית
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

בחירת שטיחים בעת עיצוב הבית

כאשר פונים לעיצוב בתים פרטיים, יש מבחר גדול של אפשרויות לשינוי מראה החדרים. העיצוב יכול להיות משמעותי, ניתן לשנות את מראה החדר בחלוקת החלל או תכנון אדריכלי מחודש. כמו כן, שינוי יכול להיות מינורי יותר ולשוות מראה שונה מבלי להשקיע כסף רב או זמן משמעותי בעיצוב החדש, למשל באמצעות שילוב שטיחים ייחודיים ובולטים. היתרון בכך הוא כי כל אחד יכול לבחור את היקף השינוי הרצוי והמתאים לו מבחינת התקציב, הזמן והטעם האישי.

כיצד לבחור שטיח לחדר?

אם בעבר שטיחים היו פריט עיצובי יקר, כיום עולם השטיחים מציע מבחר אפשרויות, כך שכל אחד יכול למצוא משהו שמתאים לו. כאשר מעוניינים לבחור שטיח לחדר, כדאי לחשוב מראש על ייעודו. דירות יוקרה המעוצבות בקו מסוים ומתוך ראייה עיצובית ספציפית, כדאי יהיה לבחור עבורן שטיח שיעשיר את מראה הדירה ויוקרתה. עם זאת, חשוב לחשוב גם על ההיבט הפרקטי. אם מעוניינים לבחור שטיח עבור חדר ילדים למשל, כדאי לבחור כזה הניתן לניקוי בקלות ומספק לילדים סביבה נעימה למשחק ולבילוי.

פרט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הינו שאר האביזרים בחדר. דלית לילינטל, מעצבת פנים, מציינת כי יש להתאים את השטיח הנבחר לשאר הפריטים, כך שאלה ישתלבו אחד עם השני וישלימו את מראה החדר. על מנת לוודא כי המראה הרמוני ונעים לשהות בו, חשוב לשקול טרם קניית השטיח את הצבעים השונים של שאר הריהוט, הצבע על הקירות והאביזרים השונים, ולחשוב כיצד ישתלב עימם השטיח. בדרך זו ניתן לוודא כי החדר יקבל מראה עיצובי מושלם שלא מעמיס על העין ופוגם באווירה הנעימה.

לפני שקונים שטיח חשוב לדעת

ישנם מגוון שטיחים שיתאימו לחדרים שונים וישדרו מראה שונה. משום כך, כדאי להיות ממוקדים ולחשוב איזו אווירה אתם מעוניינים שתהיה בחדר עבורו אתם קונים שטיח. פעמים רבות בעת ביצוע העיצוב, כדאי ורצוי להתייעץ עם אדריכלי פנים, בעלי מקצוע יכולים לתת נקודות למחשבה שאולי אינן יעלו בראשו של אדם שאינו עוסק בתחום זה. כמו כן, חשוב לבצע תכנון מוקדם לחדר כולו. אם אתם מעוניינים לעצב חדר אך טרם בחרתם את הצבע לקיר או את הריהוט שיוצב בו, ייתכן כי תתקשו להחליט גם בנוגע לאביזר כמו שטיח בחדר. תכנון הפרטים השונים יכול לסייע להתמקדות וידיעה מה בדיוק מחפשים. פנייה אל מעצבת פנים במרכז או בחלקי הארץ האחרים, יכולה לסייע בהחלטות העיצוב, מציאת פרטי ריהוט רלוונטיים ועוד ליצירת חדר הרמוני.

מבחר השטיחים הגדול הקיים כיום מציע אפשרויות רבות ולכן כדאי לבדוק אילו יתאימו ביותר לצרכים שלכם ולחדר בו אתם מעוניינים להציב שטיח. המבחר הגדול מבטיח כי גם אתם תוכלו למצוא את הפריט המתאים ועל כן כדאי להשקיע את הזמן באיתורו.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911