בית השטיחים והפרקט - בין קלאסי למודרני - פריטים לעיצוב הבית
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

בין קלאסי למודרני - פריטים לעיצוב הבית 

   
 
אין זה סוד שהבית משקף את אלו שחיים בתוכו ואת טעמם האישי. אך אין זה משנה עד כמה עיצוב הבית משקף אותנו, שום עיצוב אינו נשאר תקף לנצח, וכל כמה שנים מתעורר צורך בשינוי וריענון העיצוב המקורי. הבשורה המשמחת היא שלא בכל פעם שאנו רוצים שינוי, עלינו להשקיע סכום כסף לא מבוטל. לפעמים, אפשר פשוט לשנות רק כמה פרטים קטנים שיעשו את ההבדל וייצרו מראה חדש בחלל.

פתרון פרקטי


אם ברצונכם לשדרג את מראה הבית מהקצה אל הקצה – רצפת פרקט היא הפתרון המתבקש והמודרני ביותר. השימוש בעץ מעניק תחושה של חמימות, הופך את הבית למזמין ומשפיע לאין שיעור על הסגנון העיצובי. השימוש בפרקטים הנו פשוט ונוח. ניתן להרכיב את רצפת הפרקט בכל חדרי הבית, מלבד בחדר האמבטיה. הסיבה לכך היא פשוטה – רצפת הפרקט עשויה מעץ, חומר אשר אינו מגיב טוב למים היות ומים גורמים לו להתנפח ולהיסדק. ישנם סוגים רבים של פרקטים וביניהם הבדלים העומדים על סוגיות כמו איכות, עמידות, מראה ומחיר. את רצפת הפרקט אתם יכולים להתקין בעצמכם, או לקבוע עם איש מקצוע שיתקין אותה עבורכם.

עיצוב הבית עם שטיחים


על אף שהפרקט הוא פתרון נוח הוא דורש תחזוקה שוטפת והוא אינו עמיד בפני מים. מגבלותיו של הפרקט מובילות בעלי בתים לעצב את הבית עם שטיחים. שטיחים הופכים לפתרון אטרקטיבי ומודרני במקרים בהם אנו מחפשים שינוי מהותי במינימום תקציב. כל שצריך לעשות הוא לגשת אל החנות הקרובה למקום המגורים, לבחור את השטיח בעל הדוגמה, הצבע והטקסטורה המועדפת מבין כל השטיחים ולפרוש אותו בחדר אותו מעוניינים לחדש. ייחודם של שטיחים הוא בכך שבעזרתם, ניתן להפוך חדר עם עיצוב מינימלי לחדר מעוצב למשעי. כמו כן, השטיחים יעילים בבידוד חום וקור והם מעניקים לכל חדר מראה חם ומזמין.
 

מדביקים טפטים – עיצוב ברגע


לא פעם קורה שמבט על קירות הבית יחשוף קירות ריקים ולבנים שלא זכו לטיפול עיצובי. אם ברצונכם להוסיף קצת צבע לאחד החדרים בבית, אינכם חייבים לצבוע את הקיר. אתם יכולים לבחור בפתרון הרבה יותר קלאסי וידידותי והוא – הדבקת טפטים. הטפטים של היום הם לא הטפטים של פעם. בעבר הטפטים היו מאוד חד גוניים ובהשוואה לסגנון העיצוב של היום, אפשר אף לומר שהם מיושנים. כיום קיימים דגמים הרבה יותר מודרניים שמתאימים לכל העיצובים החדשניים. הבדל נוסף בין הטפטים של פעם לטפטים של היום בא לידי ביטוי בשיטת ההדבקה, שיטה אשר בעזרת טכניקות חדישות, הפכה להרבה יותר פשוטה.

הבחירה בידיים שלכם


במציאות הכלכלית של אחוז ניכר מהאוכלוסייה, שיפוץ כללי של הבית זו אינה אופציה ברת קיימא. אך אם מאוד חושקים בשינוי, לא חייבים להיכנס להרפתקה כלכלית גדולה. הוספת פריטים כמו טפטים, שטיחים ופרקטים מהווים שינויים דקורטיביים, אשר לא מצריכים השקעה גדולה, ויחד עם זאת, קיומם בבית יוצר שינוי משמעותי, ומעניק לחלל תחושה ביתית וחמימה.
לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911