בית השטיחים והפרקט - דקים ופרקטים - ריצוף בעץ
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

דקים ופרקטים - ריצוף בעץ

עיצוב הבית הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בימינו. בעבר נחשב עיצוב הבית לעניין של מותרות. מרבית האוכלוסייה אינה מבינה שהעיצוב ושיפור מראה הבית אינו חייב להיות סיפור יקר או ארוך אשר כרוך בשיפוץ בלתי נגמר. דווקא הפרקטים ועיצוב הרצפות הן הנישות המשמעותיות ביותר איתן ניתן לשנות את העיצוב והאווירה בבית/במשרד באופן מהיר ושיטתי - כיצד מייצרים את אותה פינה נוחה ומעוצבת תוך שינוי נישה עיצובית אחת ומבלי לגעת כלל בשום נקודה עיצובית אחרת?
 
שטיחים ופרקטים הם כלים מצויינים שדרכם ניתן לעצב ולהכניס המון חמימום על ביתנו איך בוחרים את הפרקט הנכון ביותר ומה יש בו שגורם לרבים כל כך מאתנו לאושר רק מעצם המחשבה על האפשרות? ניתן לשלב בניית דקים בבית במקום פרקט, הכל תלוי במראה שאנחנו רוצים ליצור. 

עיצוב פרקטים - ההשפעה של הפרקט על הבית והמשפחה

בחירה ברעיון הפרקט, מעבר לנוחות והנראות שלו עונה על צרכים נוספים כמו אווירת של בית, כאשר רעיונות עיצוביים רבים אינם מצליחים לענות עליהם. האווירה הביתית, מורכבת להשגה בעיקר מאחר שרובנו מתקשים לשלב את האלמנטים המתאימים בבית. המצב מתחלק לשלוש מקרים מרכזיים: בית שנראה ריק מידי, בית מלא מידי שנותן תחושה של "מחסן חפצים" ועיצובים בשילוב שאינם קשורים אחד לשני. 

מדוע הפרקט פותר לנו את מרבית הלבטים העיצוביים בבית?

דווקא עיצוב דקים ופרקטים יעניקו את אותה תחושה של חום, אותה מרבית הפתרונות העיצוביים לא יתנו. היוקרה והמראה הביתי של הפרקט הוא זה שבמקרים רבים מאפיין את נראות הבית. החלל המלא אך הבלתי עמוס שנותן הפרקט מאפשר לעיצוב להתגבש באופן שקט ונינוח אשר מצד אחד מתבצע באופן קליל וזהיר יותר ומצד שני מונע את הצורך להעמיס ולצבור עוד ועוד פריטים. 

פרקט בבית העסק או במשרד - חשיבות האווירה

 
בית העסק משדר במקרים רבים אווירה של קרירות, אווירה משרדית שלא תמיד עונה על הצרכים של בית העסק ליצור אווירה נינוחה ונעימה לעבודה. דווקא אותו עיצוב יוקרתי שרבים מבעלי המשרדים מעוניינים בה, אמנם יוצרת את התחושה המוזיאונית, אולם אותה קרירות לא תמיד תתאים לרצון שלכם להרגיש בנוח במקום בו אתם נמצאים במשך מרבית שעות היממה. רבים מבעלי העסקים מעידים כי מרגע בו התקינו את הפרקט בבית העסק תפוקת העבודה והאווירה בעבודה השתפרו פלאים.
 
לא בכדי רובים טוענים כי הפרקט יוצר תחושת חמימות. פרקט איכותי הוא מבודד קור וחום אולטימטיבי ויוצר תחושה חמה ונעימה הלכה למעשה, גם מהבחינה הפיזית וגם מהבחינה החזותית ה"עוטפת".

כיצד בוחרים משווק ומתקין?

בחירת משווק דקים ופרקטים דורשת זהירות ודיוק מאחר שהתקנת פרקט קשה ביותר לתיקון ודורשת כמה שעות לפחות לביצוע עבודת ההכנה ועבודת ההתקנה בשונה מהדבקת פרקט זול. חשוב מאוד לקבל שירות מאיש מקצוע שיידע לענות על הצורך הספציפי שלכם וייתן לכם אחריות גם על העבודה, גם על המוצר וגם על הבלאי.

פרקט
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911