בית השטיחים והפרקט - התאמת דלתות לשטיחים מקיר לקיר
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

התאמת דלתות לשטיחים מקיר לקיר 

   
 
דלתות ושטיחים הם בין האביזרים המשלימים הדומיננטיים ביותר ברחבי הבית. התאמת שני חלקי העיצוב הללו דורשת חישוב רגיש בבחירת המרקם, חומר הגלם והגוון. שלושת השילובים הללו בכל מה שנוגע לעיצוב הבית, בפרט בשילוב אלמנטים כמו דלתות ושטיחים, יוצרים הרמוניה, ייחודיות ואיזון, גם עם הריהוט הפשוט ביותר.
 
הרעיון המעניין שעומד מאחורי התאמת הדלתות לשטיחים מקיר לקיר, הוא ביכולת ליצור מראה או נכון יותר לומר אשליה של מראה תלת מימדי אמיתי, דווקא משום שהפרטים הללו עומדים באופן אנכי ומקביל אחד לשני, חשוב ביותר ליצור התאמה מושלמת תוך חשיבה מקדימה גם על הגוונים, גם על החיתוכים וגם על הדוגמאות על השטיח ועל גבי הדלת כאחד.
 

מה בא קודם השטיח או הדלת?


קודם כל הדלתות. כמובן, כתוצאה מהמחיר הגבוה שלהן ומורכבות ההתקנה בהשוואה לשטיח. למרות שגם שטיח איכותי מקיר לקיר הוא מוצר שעולה קצת יותר מכמה שקלים ודורש השקעת זמן התקנה גם הוא. התאמת הדלת לבית תתבצע תוך התאמה מנוגדת למניעת מראה חיוור או לחילופין מראה כהה מידי שיוצר אלמנט של החשכה קיצונית מידי. על כן, בבואנו לעצב את הבית מחדש באמצעות דלתות ושטיח מקיר לקיר חשוב מאוד ליצור איזון הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הגוון הדומיננטי אשר קיים בחלל הבית והחדרים השונים.
דלת מעוצבת

שטיח מחוספס מקיר לקיר להתאמה מושלמת


שטיח בעל מראה מחוספס, בשונה ממראה עדין ופרוותי כמו שטיחי השאגי המלטפים שאנחנו מורגלים בהם, הוא אחד המראות היותר מבוקשים כיום לצורך התאמה מושלמת גם לשמירה על הניקיון וגם לשמירה על מצב של ניטרליות ואפשרויות לשינויים עיצוביים במישור הריהוט ופריטי העיצוב השונים. בחירה בשטיח עם שיער קצר ואפילו ללא שיער כלל יעזרו לקצר את תהליך הניקוי וייצרו עיצוב ניטרלי שישמר את האיזון של העיצוב הקיים וישתלב בצורה טובה ואפקטיבית יותר כהשלמה לדלתות המעוצבות.
 
שטיח כזה יתאים במיוחד להשלמת עיצוב של דלתות עץ מגולפות, לעומת זאת, לדלתות בעלות עיצוב עדין ונקי יותר יתאים שטיח בעל עיצוב עם קצת יותר נוכחות ופחות חספוס או גוון בולט יותר שישתלב ויבוא באופן כזה שימשיך את עיצוב הדלת המעוצבת רק על הרצפה... העיצוב בסגנון ההמשכי הוא בין העיצובים הנועזים ביותר בתחום עיצוב פנים הבית אבל גם כזה שיוצר מראה מהפנט שקשה עד בלתי אפשרי להתיק ממנו את המבט – באחריות!
 

האם ישנה אפשרות למצוא שטיחים מקיר לקיר במחירים חסכוניים?


בעזרת סקר שוק נכון וחיפוש מבצעים קיימים בכל עת, תוכלו למצוא מבצעים גם על שטיחים מקיר לקיר, בחנויות לממכר שטיחים ובחנויות שונות לעיצוב הבית. השטיחים הקלאסיים ובעלי העיצוב הפשוט והחלק יהיו בדרך כלל חסכוניים יותר משטיחים בעלי אריגה וריקמה מיוחדת.
 

כיצד מותקן שטיח מקיר לקיר והאם ניתן לבצע זאת באופן עצמאי?


במקרים שונים, הלקוחות יעדיפו ויזמינו התקנת שטיח באמצעות הדבקה, התקנה מסוג זה בלתי אפשרי ומומלץ שלא לעשות לבד. התקנה לא נכונה תביא להרס השטיח או נזק לרצפות אשר לא יכובדו כחלק מתנאי האחריות על השטיח.
 

האם יש אפשרות לבחור שטיח ניטרלי להתאמה לדלתות פנים הבית?


כמובן. כפי שציינו, בחירת שטיח ללא שיערות או בעל שיערות קצרות יותר בגוונים משתנים, גם בגוון מנוגד לחלוטין אך אחיד ייצור מראה ניטרלי שיתאים לכל סוגי הדלתות וסוגי הרהיטים הקיימים. אחד היתרונות של שטיח במראה סולידי ואחיד מקיר לקיר הוא ביכולת השילוב שלו עם כלל הפרטים והפריטים בחדר.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911