בית השטיחים והפרקט - חשיבות האביזרים בעיצוב הבית
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

חשיבות האביזרים בעיצוב הבית 

   
 

החלטתם שהגיע העת לשנות את מראה הבית ולעצב אותו מחדש. לא משנה אם הסיבה לכך היא עזיבת הילדים את הקן או פשוט רצון לשדרג את מראה הבית, חשוב שתתכננו את השינויים הרצויים. כשמדברים על שיפוץ דירה, האפשרויות הן בלתי מוגבלות. אפשר לשבור קירות, לשנות את מיקום החדרים ואפשר גם להעניק לחלל שינויים קטנים שישדרגו את המראה שלו. ההחלטה על היקף השיפוץ תלויה בצרכים של דיירי הבית וכן בתקציב.

אחת האפשרויות לעיצוב הבית מחדש ללא לכלוך רב, הינה באמצעות אביזרים ומשחק בצבע. תדמיינו למשל צביעה של קירות חדר לגוון שונה מזה בו צבוע היום ושינוי הריהוט בו, כל אלה יכולים לתת לחדר מראה שונה לגמרי. אביב קופלר מחברת 72 גג מציינת כי פעמים רבות שינוי אביזרים ובחירה בשדרוגים שונים יכולה להעניק לבית שינוי עיצוב ומראה רענן.

איך בוחרים אביזרים לחדר?

כשמחליטים לבחור אביזרים לחדר, ריהוט, וילונות, כריות או שטיחים, חשוב לעקוב אחר מספר כללים. בטרם מקבלים החלטה על כל פריט, חשוב לחשוב כיצד ישתלב עם יתר הפריטים בחדר. כך, אם לדוגמה החלטנו לרכוש שטיח בגוון מסוים לחדר שעוצב בצבעים שונים לגמרי, השטיח עלול להיראות לא מתאים או לפגוע באווירה ההרמונית שבחדר.

פרט חשוב נוסף כשבוחרים אביזרים לחדר, היא מחשבה על מטרתו. תחשבו למשל על חדר ילדים שבוחרים עבורו שטיח לבן. הרי די ברור כי צבעו של השטיח ייעלם במהרה לטובת אבק וכתמים שונים. מסיבה זו חשוב לבדוק גם איזה סוג שטיח קונים, שכן בעוד רכישת שטיח שאגי למשל מעניקה יתרונות רבים שמתאימים לאחד, בחירה בשטיח מקיר לקיר דווקא תתאים למישהו אחר. בירור הפרטים השונים לפני שבוחרים אביזרים יכולה לסייע לקבלת חדרים מעוצבים בקפידה שהינם גם נעימים לשהייה.

החלטתי לעצב מחדש – איפה מתחילים?

לפני שמחליטים לבצע שיפוץ בבית או עיצוב, חשוב להחליט מה מעוניינים לעשות. איזה חדרים משנים ולאילו מטרות, מה היקף השיפוץ ואיזה תקציב עומד לרשותנו. רשת האינטרנט מספקת היום רעיונות רבים לשינוי מראה הבית וניתן להיעזר בה לקבלת רעיונות, השראה ומידע אודות האפשרויות השונות לשינוי מראה הדירה. באופן כללי, כמו בכל תחום, גם בשיפוץ ועיצוב הבית כדאי לבחור באיש מקצוע מיומן המתמחה בביצוע עבודות דומות לזו המבוקשת.

בשלב בו יש לבחור אביזרים, טקסטיל לרחבי הבית ופרטים נוספים, כדאי לבחון אפשרויות שונות, תוך מחשבה על האופן בו ישתלבו הגוונים וכיצד ישתלב הפריט עם הפריטים הקיימים בחדר. חשוב לזכור כי הפרטים הקטנים והתוספות העיצוביות מעניקות לבית אמירה מסוימת ומסייעות להשגת אווירה חמימה ונעימה. מסיבה זו כדאי להשקיע מחשבה גם באביזרים, לא להעמיס יתר על המידה ולוודא שכל פרט ופרט מסייעים להשלים את מראה החדר ואינם מעמיסים על המראה בו.

         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911