בית השטיחים והפרקט - טקסטיל לבית ומוצרים משלימים
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

טקסטיל לבית ומוצרים משלימים  

   
 
עיצוב הבית יכול להוסיף הרבה מאוד חיים לסביבת המגורים. למרות שניתן בהחלט לעצב את הבית באמצעות שיפוץ ארוך ומורכב – אך חשוב לדעת שניתן פעמים רבות לעשות זאת בדרך יותר פשוטה ומהירה (וגם חסכונית). באמצעות שילוב נכון של מוצרי טקסטיל לבית, מוצרים משלימים וכן בדים מאיכות משובחת, ניתן לשדרג, לשפר, ולהפיח חיים חדשים ויפים בכל מקום ולפי הטעם האישי.

בדים לשיפור הבית


לחובבי העיצוב ולמי שאוהב או מעוניין ללמוד כיצד לעבוד עם בדים יפים לצורך שדרוג סביבת המגורים, מומלץ להכיר כמה סוגים של בדים שפשוט עושים את העבודה. באמצעות הבדים שנציג בהמשך ניתן לבצע מגוון רחב של עיצובים. בין היתר ניתן:
  • לבצע ריפוד מחודש של כורסאות ישנות ובכך לתת להם חיים חדשים בהתאם לאופנת הווינטג' שמחבקת את הרהיטים הישנים.
  • להפוך את פינת הזולה בבית, על הגג, בגינה או בכל מקום אחר לצבעונית יותר ומיוחדת הרבה יותר.
  • להכין כריות מקסימות, כאלה שניתן לשבת עליהן בנוחות או לחילופין למקם אותן כאביזרי נוי מובילים.
  • ניתן גם להכין מבדים מיוחדים מגוון רחב של מצעים ביתיים, שנותנים הרגשה אחרת, שאף מוצר תעשייתי לא יכול לספק.
חשוב להדגיש שגם מי שלא מעוניין להכין בעצמו מוצרים ושיפורים באמצעות בדים ועבודה עצמית יכול בהחלט לרכוש בדים ומוצרי טקסטיל יוצאי דופן שמהם יכינו בעבורו פתרונות מעוצבים לפי הטעם.
בין אם מדובר בווילונות יפהפיים, בין אם מדובר בכריות נוי מקסימות, בין אם מדובר במצעים, חידוש ריפוד של כורסאות וכסאות או כל דבר דומה אחר, תמיד שקול הדבר להלבשת הבית בצבעוניות ויופי מיוחדים.   

סוגי בדים לעיצוב מושלם


לאחר שהדגמנו כיצד ניתן לשפר באמצעות בדים, טקסטיל, דמיון ורצון את סביבת המגורים, חשוב להוסיף ולומר אילו סוגים של בדים יכולים להוסיף את העיצוב שאתם מחפשים. בין היתר ניתן למצוא:
  • בדים מיוחדים לצורך ריפוד, עם הדפסים מיוחדים ומגוונים. פרחים צבעוניים, צורות גיאומטריות, ועוד מגוון דגמים בכל צבע הקשת הם רק ההתחלה.
  • מי שרוצה להכין בגדי ילדים מיוחדים, מצעים או בגדי תינוקות לשימוש עצמי או למתנה יוכל בהחלט להיעזר בבדי פלנל נעימים, שעשויים ממאה אחוז כותנה טבעית.
  • יש גם בדי כותנה דקים ועדינים במיוחד, שיכולים להתאים לשילוב בכריות נוי, שדרוג של ווילונות ועוד מגוון דוגמאות שניתן לשלב במוצרי טקסטיל.
  • ניתן למצוא אפילו בדים עם דוגמאות המוגנות בציפוי פלסטי עדין (למינציה) כך שניתן לבצע ניקוי בקלות, ללא צורך בכביסה. 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911