בית השטיחים והפרקט - כך תתאימו שטיחים מעוצבים עם ריהוט קלאסי
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
דף הבית >> טיפים ומאמרים >> כך תתאימו שטיחים מעוצבים עם ריהוט קלאסי
טל':03-9389911
 
 

כך תתאימו שטיחים מעוצבים עם ריהוט קלאסי 

   
 
שטיחים מעוצבים מהווים את חיפויי הרצפה היפים ביותר שיש ומעניקים אווירה קסומה בכל חלל שבו תבחרו להציב אותם. הם מתמזגים בצורה נהדרת עם מגוון של סגנונות וקונספטים עיצוביים וניתנים לשילוב עם כל ריהוט קלאסי איכותי. סקרנים לדעת איך? הנה כמה טיפים של מקצוענים.

בחרו שטיח בגוון של ארונות הקיר

בחירה בשטיח בגוון של ארונות הקיר היא דרך נהדרת ליצור סביבה ביתית ומזמינה כבר מהשנייה הראשונה. השטיחים מתמזגים בקלות עם כל ארון או ספרייה ותורמים לתחושה חמימה באופן מיידי. שימו לב רק שלא נוצר מראה אקלקטי בעקבות הריחי הקיר השונים ותתנו את הדעת בדבר סוג האריג המושלם בעבורכם – הרבה לפני ההתקנה.

השתמשו בשטיחי תלאים לחלל המגורים המרכזי

מומלץ להשתמש בשטיחי תלאים עבור אזור הסלון ולבחור בדגם אשר יתכתב עם כל מזנון טלוויזיה מעוצב. גרסאות הווינטג' נחשבות לחביבות על מיטב מעצבי הפנים והם משתלבות באופן אידיאלי עם כל ריהוט קלאסי קיים. החל משולחן עץ מסיבי ועד לכל מזנון טלוויזיה מעוצב, שטיח התלאים הנצחי יעשה את העבודה באופן מושלם.

שקלו להוסיף שטיח עם הדפס גאומטרי

שטיח עם הדפס גאומטרי הוא אפשרות נהדרת עבור חללים אשר מעוצבים בסגנון הקלאסי. השמירה על המראה הנקי של הרהיטים השונים והקווים הישרים שלהם, מספקים מראה הרמוני לכל חלל שבו תבחרו להציב אותם. הם גם מספקים אשליה אופטית של מרחב גדול יותר ולכן מהווים פתרון של ממש לריהוט קלאסי בגזרה רחבה.
 
מזנון

אל תתפשרו על האריג של השטיח

מכיוון שהמראה הקלאסי של הרהיטים נובע מהלוק הטבעי שלהם ומודגש בעזרת מינימליזם של ממש בגזרת החומרים - מומלץ לבחור בשטיחים מאריגים טבעיים. שטיחים אשר מתבססים על צמר טבעי ונגזרות של בד הכותנה, הם תמיד בחירה נכונה. וכאשר מדובר על ריהוט קלאסי, הם גם הבחירה שתעזור לכם להגיע ללוק אחיד ומוקפד מאי פעם.

שימו לב לעובי של כל שטיח

כשרוצים לשלב בין שטיחים מעוצבים לריהוט קלאסי, אסור להתפשר על שטיחים דקים מדי. שטיחים דקים פשוט לא משתלבים עם הלוק המוקפד של הקונספט הזה. לכן, העדיפו שטיחים אשר עשויים מהאריגים הנכונים ואשר משתלבים בעיצוב הקיים. לא צריך להגזים ולבחור בשטיחי השאגי אך חייב לבחור בגרסאות עבות של השטיחים הפופולריים.
לסיכום, שטיחים מעוצבים משתלבים בצורה נהדרת עם מרבית סוגי הרהיטים הקלאסיים. יחד עם זאת, צריך לשים לב לסוג ההדפס, לעובי השטיח ולקונספט העיצובי הקיים בדירה.
 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911