בית השטיחים והפרקט - שטיחים לחנויות
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים לחנויות

חנות פרחים, המבצעת משלוחי פרחים ללקוחותיה ומוכרת פרחים וזרים במקום, מתאפיינת בעבודה בסביבה לחה ומרובת שיירים, הנובעים בדרך כלל מגזירי הפרחים והענפים ומתנאי המחייה הרטובים של הפרחים. עובדה זו, יוצרת מצב שבו סביבת העבודה הופכת חלקה, ולעיתים עשויה לסכן את המוכרים והצוות בחנות. במאמר שלפניכם, נכיר מספר שטיחים אשר יוכלו להתאים לסביבת העבודה בחנויות הפרחים, בבחינת מניעת ההחלקה ובחינות אחרות.

שטחים מונעי החלקה

שטיחים מונעים החלקה, הם שטיחים העשויים חומרים על בסיס גומי, בהם בליטות וזיזים אשר מגבירים את חיכוך הנעליים על אותם שטיחים, ומאפשרים הליכה בטוחה ומהירה גם באזורים בהם ישנה לחות גבוהה, או אף אם נוזלים על גבי אותם שטיחים מים ונוזלים אחרים.

ניתן להשיג שטיחים מונעי החלקה גם בתור שטיחים סופגי זעזועים, המאפשרים עמידה יציבה וללא כאבי גב לאורך זמן. יתרון נוסף של שטיחים מסוג זה, הוא העובדה כי ניתן לקפלם בקלות רבה, ועל ידי כך למעשה ניתן להיפטר בקלות רבה משיירי הפרחים, העלים וגזירי הענפים המצטברים עליהם במהלך היום. מקובל להתקין במבנים אשר עברו שיפוצים כדוגמת חיזוק מבנים במסגרת תמא 38, שטיחים מסוג זה בכניסה לחדרי מדרגות, בכדי למנוע החלקת הבאים והיוצאים אל המבנה, ובעיקר כאשר שיפוץ במסגרת תמא 38 ממומן על ידי הקבלן.

שטיחים מונעי כתמים

תחילה נזכיר, כי שטיחים מונעי החלקה הם גם דוחי כתמים, וזאת כמובן לאור העובדה כי אלו עשויים חומרים מבוססי גומי אשר אינם מסוגלים לקלוט את הכתם. יחד עם זאת, ישנם שטחים דוחי כתמים אשר אינם מבוססי גומי, אלא בדים ייחודיים אשר דוחים כתמים. היתרון של התקנת שטיחים דוחי כתמים בחנויות משלוחי פרחים, הוא העובדה כי אין חשש מהצטברות של כתמים כתוצאה מנזילה של חומרים שונים והתחמצנות ענפים ופרחים על גביהם, ומראה החנות יישמר נקי ורענן לאורך שנים של שימוש בשטיחים.

ישנו מגוון לא מבוטל של שטיחים דוחי כתמים בעיצובים ובדוגמאות רבות ושונות, ובהחלט אין זו פשרה על עיצוב בבחירה של שטיחים מסוג זה. לסיכום, שני נושאים עיקריים צריכים לעמוד בפנינו כאשר אנו בוחרים שטיחים לחנויות פרחים: מניעת החלקה, ועמידה בפני כתמים. ענף יצרני ויבואני שטיחים בישראל, יאפשר לדורשים למצוא בקלות יחסית שטיחים המספקים את שתי הפתרונות באותו שטיח, ולרכוש שטיחים מונעי החלקה, אשר עמידים ודוחים כתמים, מעוצבים, ושומרים על חזותם לאורך זמן רב של שימוש, ובהחלט יוכלו להתאים לשילוב בחנויות הפרחים בצורה אסטטית.

שטיחים
 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911