בית השטיחים והפרקט - שטיחים לכיסוי ליקויים בריצוף
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים לכיסוי ליקויים בריצוף

ביצוע שיפוצים בדירה הם עסק יקר, ובעיקר כאשר מדובר בביצוע עקירה והחלפה של רצפות. החלפת מרצפות ביד לא מקצועית עשוי לגרום ליקויי בניה, ומוטב שלא להשקיע חלק מהסכום אלא להשקיע לכשנוכל סכום מספק בכדי לרכוש את שירותיו של בעל מקצוע בכדי להחליף ולתקן את המרצפות. אחת הדרכים הטובות ביותר להסוות ליקויי בניה במרצפות, היא על ידי הצבה של שטיחים באזור הקלוקל. במאמר הבא, נלמד כיצד נוכל להשתמש בהתקנת שטיחים באוזרים שונים בבית, בכדי להסוות ליקויים במרצפות, ולהעניק לבית מראה חם יותר ויוקרתי יותר. עם זאת, כדאי לזכור כי בדק בית פשוט יחשוף את הליקויים, וכדאי לדווח עליהם לכל קונה בעתיד.

התקנת שטיחים בחדר המגורים

אחד האזורים הבעייתיים ביותר להחלפת מרצפות, הוא חדר המגורים. ביצוע תיקון למרצפות חדר המגורים לא בלבד ועלה הון תועפות לנוכח השטח הגדול בו נדרשת העבודה, אלא אף פוגע באיכות החיים, שכן נדרש זמן רב וממושך בכדי לבצע את העבודה, ויהיה ככל הנראה על הדיירים לעזוב את הדירה בעת ביצוע החלפת המרצפות. התקנת שטיחים בחדר המגורים, היא האפשרות הטובה ביותר להסוות ליקויים במרצפות, כחלופה כמובן לביצוע פעולת התיקון. עתה, נדרש לשקול באם עלינו להתקין שטיחים מקיר קיר, או שמא לרכוש שטיחים אשר יכסו את האזור הקלוקל בלבד.

התקנת שטיחים מקיר לקיר היא בחירה טובה, אך יש בה גם בעייתיות. שטיחים מקיר לקיר לא ניתן להסיר. מסיבה זו, גם לא ניתן לנערם או לשלוח אותם לניקוי. בכדי לנקות שטיחים מקיר לקיר, יהיה עלינו להזמין חברה המתמחה בניקוי שטיחים, מה שמהווה הוצאה לא קטנה לאורך זמן. מאידך היתרון של התקנת שטיחים מקיר לקיר הוא בעובדה כי בדרך זו ניתן להסוות שטח נרחב של ריצוף לקוי, ולהעניק לבית מראה חם ונעים. האפשרות השנייה, היא כמובן לרכוש שטיחים לאזור הנגועים בלבד. בחירה בדרך זו מתאפשר רק כאשר הליקויים במרצפות הם דווקא במרכז חדר המגורים, באזור בו סביר להניח שטיחים סטנדרטיים. טיפ נוסף, הוא בכדי להעשיר את מראה הבית, כדאי להתקין פרופילים בתקרת חדר המגורים, באזור שבין התקרה לקיר, בכדי להעניק לבית מראה עיצובי מושלם.

התקנת שטיחים בחדרי השינה

התקנת שטחים מקיר לקיר בחדרי השינה מקובלים ביותר, גם כאשר לא מסתתרים תחת ליקויים. שטיחים בחדרי השינה אינם נוטים להתלכלך, ובעיקר כאשר מדובר בחדר השינה של ההורים. הבחירה בהתקנה של שטיחים מקיר לקיר בחדרי השינה בכדי להסוות ליקויי ריצוף, היא בהחלט בחירה טובה, אשר לא בלבד ותעניק לחדרים מראה חם ונעים יותר, אלא אף תחמם את רגלינו בימות החורף, וכמובן תבצע נאמנה את מטרתה, שהיא להסוות את הליקויים אשר התגלו במרצפות. כמובן, שניתן לשקול גם הצבה של שטחים קונבנציונאליים, אך ללא ספק אם ניתן, רצוי להתקין דווקא שטיחים מקיר לקיר.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911