שטיחים מודרניים לחורף 2019 - בית השטיחים והפרקט גליס 24 פתח תקווה
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
דף הבית >> טיפים ומאמרים >> שטיחים מודרניים לחורף 2019/20

שטיחים מודרניים לחורף 2019/20

בחירה של שטיח לבית או למשרד מהווה אתגר לא פשוט, וזאת לאור השפע המוצע בתחום. במאמר הבא נציג לכם את השטיחים המודרניים המומלצים לצורך רכישה, כמו גם נסביר על המאפיינים הבולטים של כל שטיח.

הכירו את הטרנדים החדשים לחורף 2019/20

עיצוב הבית מהווה אתגר לא פשוט בעבור רובנו, וזאת בשל העובדה כי מדובר באין ספור אלמנטים עיצובים עליהם עלינו לחשוב, לצורך מראה קוהרנטי ואחיד אשר גם ישרת מבחינה פרקטית, אך גם יאפשר לקבל עיצוב אחיד הקולע לטעם האישי. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא ללא ספק באמצעות רכישה של שטיחים.

שטיחים מודרניים 2019

רכישת שטיח – למה חשוב לשים לב?

במאמר הבא נסקור את הטרנדים החמים בענף השטיחים, אולם חשוב לסייג ולומר כי השפע הרב אשר ניתן כיום באמצעות חברות מקצועיות מחייב רכישה משתלמת הן מבחינת המחיר והן מבחינת ההתאמה האישית, ולכן מומלץ ולבחון לעומק את המידע אשר מוצג בכדי להגיע להחלטה נכונה המתבססת על המאפיינים הבולטים של כל שטיח, כפי שנפרט כעת.

שטיחים מודרניים לחורף 2019/20 – צבעים רכים

אחד הטרנדים הבולטים בתחום עיצוב פנים ובפרט שטיחים הוא שילוב של אריגה אשר נעשית באמצעות שימוש במספר חומרים יחדיו, כדוגמת שטיח שטיחי חבל טבעיים. מדובר בשטיחים בעלי מרקם נעים במיוחד, הנעשה באמצעות טכניקה ייחודית של תפירה ידנית ע"י אמני שטיחים. הייחוד של השטיחים הללו נובע בעיקר בשל עירוב החומרים הכולל עור, צמר וחבלים. שטיח בולט נוסף בקטגוריה הזו הוא ללא ספק שטיח מרוקאן בר אשר שואב השראה בעיקר מאזור מרוקו וסביבתה, והוא מתאפיין בצבעים רכים גם כן עם נגיעות של שחור ואפור. מדובר בשטיח אשר משתלב נהדר בכל חלל, והוא ניתן במגוון טקסטורות וצבעים.

שטיחים מודרניים לחורף 2019/20 - צבעים חזקים

בצד השני של סקאלת השטיחים ישנם את שטיחי הצבע והטקסטורה אשר מתאימים מאוד בעבור בתים או משרדים בהם נרצה "להקפיץ" את המראה הכללי של החדר ולהעניק לו נקודת מבט באמצעות זריקת צבע, הנעשית באמצעות השטיח. דוגמא לשטיח כזה: וינטג'. שטיח וינטג' הוא שטיח המתבסס על סקאלת צבעים חזקה ובולטת אשר מקנה מצד אחד מראה וינטג' ומצד שני מראה מודרני בזכות הצבעים היפהפיים. בנוסף, שטיח גיאומטרי הנעשה באמצעות טכניקה של תפירה במכונה מאפשר לשלב מספר צבעים אשר משתלבים זה בזה ויוצרים יחדיו מארג מושלם של צבע, טקסטורה וסגנון.

שטיחים מודרניים – עיצוב מנצח

רכישה של שטיח מודרני תאפשר לכם לעצב את הבית או המשרד באופן קל ופשוט, ולכן מומלץ לבצע רכישה של שטיחים מודרניים בהתאם לטעמכם האישי ותוך שימת דגש על התאמת השטיח לטעמכם האישי, כל זאת על מנת להבטיח את כדאיות הרכישה גם לטווח הארוך.

בית השטיחים והפרקט, כתובתנו: גליס 24, פתח תקווה טל' 03-9389911
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911