בית השטיחים והפרקט - שטיחי הזיגזג
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים מעוצבים - זיגזג

הבית שלנו הוא אחד המקומות החשובים לנו ביותר בחיינו. לא משנה כמה אנחנו עובדים או מבלים מחוץ  לבית, בסופו של דבר אנו חוזרים אליו, בו אנו מוצאים מנוחה ומרגוע, ישנים וקמים, מתכנסים אליו כשמצב רוחנו דורש זאת או נמלטים אליו ממזג האוויר שבחוץ. אם לא נעים לנו בביתנו, אם האנרגיות בו אינן טובות ואפילו אם הוא סתם לא נאה מספיק בעינינו, הדבר יפגום ביכולת התפקוד היומיומית שלנו. על כן, חשוב שהבית שלנו ישרה עלינו אווירה נעימה וטובה, וגם יצירתית וקלילה. אחד מהפתרונות הפשוטים, שבעזרתם ניתן להשיג את כל אלה, הוא באמצעות עיצוב. אחד האלמנטים בעיצוב הבית הוא שטיחים, ורצוי שיהיו כיפים ומקוריים, דוגמת שטיח מודרני הזיגזג.

מה מיוחד בשטיחי הזיגזג?

שטיחי הזיגזג כשמם כן הם, הם מעוטרים קישוטי זיגזג בצבעים ובתדירות משתנים, משרים עליצות וגם סימטריה מסקרנת. דוגמאות הזיגזג מהוות מוקד דינמי המושך את תשומת לב העין. הרפטטיביות בדוגמה יכולה להוות הן גורם מרגיע והן גורם מעורר, השליטה על אופי ההשפעה נקנית על ידי בחירת צבעים, גודל וצפיפות צורת הזיגזג, שמעניקה את התחושה של תנועתיות.

למי מתאימים שטיחי הזיגזג?

שטיחים הם הצהרה עיצובית, כמו גם מוקדים אחרים של צבע ועניין בדירה, כמו החלוקה לאזורים, שאפשר למצוא לעתים תכופות בדירות לופט או בחללי מגורים גדולים. שטיחי הזיגזג מושלמים עבור מי שרוצה לרענן את ביתו, ומעוניין להתרחק קצת מעיצובי השטיחים הקלאסיים, אבל גם לא להתפרע יותר מדי. שטיחי זיגזג הם ורסטיליים, מיוחדים ומתאימים כמעט לכל אורח חיים ולכל סגנון עיצוב.
 
שטיחי זיגזג
עדי גלאי - הום סטיילינג

דגמים

שטיחי זיגזג מגיעים במגוון דגמים, צורות וגדלים. ניתן למצוא אותם בדוגמאות של פסים דקים או עבים, בצבעים בוהקים או סולידיים, אבסטרקטיים, כאלו שמכסים את כל גודל השטיח או כאלו שרק מעטרים אותו בדוגמה עדינה. ניתן למצוא אותם בפסים עבים במיוחד שמעניקים תחושה אדג'ית, על בדים דקים או בכלל בשטיחי צמר. כל מה שנשאר לעשות הוא רק לבחור את הסגנון ולאמץ אל ביתכם את הדוגמה המתאימה לכם, הייחודית אך גם על זמנית.

אחד האתגרים בדוגמאות הזיגזג הוא לא לפחד להעז. מי שרגיל לעיצובים סולידיים עלול להירתע לרגע מהדומיננטיות של שטיחי הזיגזג, אך חשוב לזכור שהם נועדו בדיוק לשם כך, על מנת ליצור הפרעה אסטטית משובבת לב במרחב.

שטיח זיגזג
עדי גלאי - הום סטיילינג

בראש סדר החשיבות – הנוחות שלכם

כאמור, ביתנו הוא אזור הנוחות שלנו, המפלט מכל מצב, עליו לשקף אתכם ואת אישיותכם. אתם עשויים להיות מופתעים כשתגלו באלו סגנונות עיצוב בלתי שגרתיים אתם יכולים להתאהב. כפי שאמר מעצב הפנים המיתולוגי מייקל טיילור: "על מנת שיהווה הצלחה, חדר חייב להכיל אלמנטים של ניגודיות, בצבעים, בצורות ובטקסטורות". כך שגם אם נדמה לכם במבט ראשון שדוגמאות הזיגזג הן נועזות עבורכם יתר על המידה, תנו להן הזדמנות שנייה ותגלו את היתרונות הגדולים הטמונים בהן.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911