בית השטיחים והפרקט - שטיחי טלאים ווינטג
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחי טלאים ווינטג

ככל שאנו צועדים עמוק יותר אל תוך אורח החיים המודרני, כך גם התפיסות האסתטיות שלנו לגבי הקונספט של עיצוב הבית משתנות. קווים נקיים וחלקים, בטון, מתכת ושאר אביזרים שנראים כאילו נלקחו מיסודות הבניין עצמם, נכנסים יותר ויותר פנימה אל תוך הדירות והבתים שלנו. אולם, בתוך כל המהלך של התבססות על סגנון הדוגל בעיצוב נקי יותר, נוצר לעתים מחסור בתחושת החום והביתיות. איך אפשר לפתור את הבעיה בצורה שתתאים לקצב החיים שלנו? שטיחי הטלאים ושטיחי הווינטג' הם פתרון נפלא. הטרנדים החדשים – שטיחי הטלאים ושטיחי הווינטג' – מתכתבים עם היסטוריה ארוכה של עיצוב ושל אמנות, משרים אווירה נינוחה, ורסטיליים, ומגיעים עם רשימת יתרונות ארוכה במיוחד.

צבע וסגנון

 שטיחי הטלאים הם קולאז' ססגוני של בדים, סגנונות וטקסטורות המייצרים אווירה ביתית קלילה. הם יכולים להכניס חיות באמצעות צבעוניות בדירות בהן הגוון הבהיר שולט במרחב, גם מבלי להצטרך להיכנס לעבודות שיפוץ מורכבות, כמו צביעת קירות או החלפת מרצפות. שטיחי טלאים הם שונים וייחודיים, כך שסביר להניח שלאף אחד לא יהיה שטיח בדיוק כמו שלכם. מגוון הצבעים והטקסטורות כה גדול, שגם מי שמבקשים להתבלט או מי שמתנגדים לצבעוניות רבה מדי, יצליחו למצוא מתוך המגוון הרחב שטיחי טלאים התואמים את טעמם (כן, יש גם דגמים סולידיים יותר בדוגמאות מתונות מבחינת הסגנון והצבע). בזכות הוורסטיליות הגדולה, יש בכוחם של שטיחים אלה להכניס לבית שיקיות לצד תחושות של חום, ביתיות ומשפחתיות, ולצד זאת, ביכולתם להתכתב עם כל גישה עיצובית ובכך לשמור על אחידות עם העיצוב הקיים כבר. וכמובן ניתן למצוא גם שטיחי טלאים בסגנון וינטג'.
 
שטיחי וינטג' הם שטיחים בעלי הדפסים ומראה כללי בסגנונות עיצוב שונים מהעבר. כשמתייחסים למושג וינטג' בתחום העיצוב מתכוונים לכל סגנון עיצובי שקודם לסגנון העיצוב העכשווי. שטיחי הווינטג' המעוצבים בסגנונות שונים השואבים מאופנות מהעבר מתאימים גם בבתים שעיצובם אינו וינטג'. הם מכניסים אל הבית תחושה של מסורת ושורשיות אבל באופן ססגוני וקליל. הם גם יפים וגם מתאימים לרוח התקופה עם התפיסה האידילית של מחזור ופרקטיות חומרית.

סגנון חיים

 ניתן לומר שנעים יותר לדרוך על בד, מאשר על רצפה קרה, אלא אם הבדים מלוכלכים או מאובקים, וביננו, מתי בפעם האחרונה לקחתם שטיח לניקוי יבש? בדיוק כך. שטיחי הטלאים ושטיחי הווינטג' פותרים עבורכם את הבעיה, מכיוון שהם עשויים מבדים קלים, ומרביתם מתאימים לכיבוס במכונת כביסה, בקלות רבה ובדרך הפשוטה ביותר. נוסף על כך, הם אינם כבדים, אינם צוברים כמות רבה של אבק ומשתלבים נהדר באקלים המזרח תיכוני הלוהט שלנו. הם אינם מעיקים בקיץ, וניתן בקלות להזיז אותם מחדר לחדר ולעדכן את העיצוב ואת סידור הבית בתוך דקות ספורות. בקיצור, שטיחי טלאים ווינטג' הם לא רק שטיחים הם סגנון חיים.

שטיחי טלאים ווינטג
עיצוב: הבית של עידה
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911