בית השטיחים והפרקט - שטיח מפנק מול פרקט חדש - מה עדיף?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

שטיח מפנק מול פרקט חדש - מה עדיף? 

   
 
הפרקטים חדרו בשנים האחרונות כמעט לכל בית בישראל ואפשר לראות אותם בחדרים, בסלון ולאחרונה גם במטבח ובחדרי האמבטיה.
נוחות השימוש בפרקטים

החמימות המשפחתית שקיימת בכל בית בזכות הפרקטים הנעימים, מאפשרת לבני הבית ללכת יחפים במיוחד בעונת הקיץ, לאור הטמפרטורה הנעימה של הפרקט שהוא גם מבודד טרמי. בעונת החורף, הטמפרטורה של הפרקט אינה משתנה באופן מהותי אך לאור הקור באוויר, אפשר ליהנות מהליכה עם גרביים או נעלי בית מפנקות על הפרקטים ביום יום.

פרקט מסוג Quickstep הוא המוביל באיכותו מבין היצע הפרקטים באולם התצוגה ובהתאם לרצונם של הלקוחות הם יכולות לרכוש לוחות עץ טבעי, למינציה או פרקט PVC המותאם למקומות לחים ורטובים כמו חדרי האמבטיה והמטבח.

בני הבית נוטים הרבה פעמים לשבת על הפרקט, ללמוד, לשחק ולפטפט. בקיץ זה נפלא, אך בחורף לאור הטמפרטורה הקרה יותר באוויר, מומלץ להניח שטיח מפנק על הפרקט וליהנות משעות איכות בחדרים.

עיצוב בתים בסגנון אירופאי

בשנים האחרונות בעלי נכסים רבים מעדיפים שמעצב פנים יהיה זה שיעצב את ביתם, כדי ליצור מוצר מוגמר יוצא דופן. לאחר שהמעצב מציע כמה סגנונות עיצוביים, רבים מהלקוחות מעדיפים עיצוב בסגנון אירופאי ובעיקר בסגנון הסקנדינבי שדוגל בעיצוב מינימליסטי, שימוש בסגנון האקלקטי ופרקטים מעץ טבעי.
התקנה של פרקט מסוג Quickstep היא מהירה לעומת התקנה של אריחים וגם האחזקה היא פשוטה וקלה ולכן זו הבחירה.

היתרונות הגדולים של שימוש בשטיח

השטיח הוא חלק מהותי בתהליך ההלבשה של הבית כיוון שהוא מעניק לו המון חמימות, אווירה נעימה משפחתית וביתית. השטיח שמתווסף לכל בית מעוצב מוסיף לו עושר עיצובי, המון צבע ויוצר קשר הרמוני והגיוני בין הריהוט, האקססוריז ופריטי הטקסטיל הצבעוניים. השטיח המעוצב הוא זה שנותן את הטון ומעניק מרקם ייחודי ולכן הנראות הכללית היא שילוב של כל המוצרים הללו יחד, אשר מתחברים זה לזה ויוצרים חיבור מנצח.

לחיבור זה מתווספים היתרונות הרבים של השטיחים, כמו העובדה שהם סופחים רעשים, מעניקים תחושה של מרחב גדול גם בחללים קטנים ומגדיר חללים כמו לדוגמה בבתים שאין בהם מחיצות בין הסלון, פינת האוכל והמטבח.

המבחר העצום של השטיחים באולמות התצוגה יוצר אין ספור אפשרויות של רכישת שטיחים העשויים מחומרים שונים, בדרגות שונות של צפיפות אריגה ובשלל צבעים ודגמים. כאשר מוסיפים שטיח לכל חדר ובמיוחד לחדר המגורים, רואים תוך דקה את יופיו הרב של הבית מקבל כיוון חדש ויפהפה.

שטיח אפשר להניח על מרצפות רגילות או על פרקט מסוג Quickstep  כדי ליצור אווירה ביתית נעימה וכדי שהילדים ישבו על השטיח ולא על המרצפות הקרות. זהו נושא חשוב במיוחד בחורף כיוון שהישיבה על המרצפות הקרות מזיקה לבריאותם של הילדים.
 
שטיח סלון
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911