בית השטיחים והפרקט - שילוב וילונות ושטיחים באופן טבעי בחדר הילדים?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

שילוב וילונות ושטיחים באופן טבעי בחדר הילדים? 

   
 
ווילונות מוסיפים יופי רב לחדרי הילדים, עם זאת יש להתאים אותם כדי שחדר הילדים לא ייראה דומה לסלון. באולם התצוגה אפשר לראות דוגמאות יפהפיות של ווילונות בעלי הדפסים שמותאמים לחדרי ילדים בכל הגילאים.

התאמת ווילונות לחדרי ילדים בהתאם לגילם

לחדרי תינוקות אפשר להזמין מתוך קטלוג וילונות לחדרי ילדים, הדפסים חמודים של דובונים, ג'ירפות ופריטים נוספים שאהובים על הגיל הצעיר. לגילאים המעט בוגרים יותר, אפשר להזמין הדפסים יפהפיים של נסיכות, פרפרים, כדורגל ושלל אופציות נוספות.
עבור ילדים גדולים יותר אפשר להתקין ווילונות וואל בגוונים בהירים שיוצרים חדר הרמוני ויפהפה ומסתירים את התריסים באופן מלא. אפשרות נוספת היא להתקין ווילונות רומיים אשר נראים בכמה שכבות בגוונים בהירים אשר תואמים את הריהוט בחדר ילדים זה.

דגשים בבחירת ווילונות
  • נושא חשוב הוא רמת ההצללה שיוצר הווילון ולכן הבחירה על ווילון כוללת חשיבה על יופיו של החדר, על פונקציונליות ועל כמות האור שחודר פנימה. קרני השמש מסנוורות ומפריעות לילדים בשעות מסוימות של היום לשחק וללמוד ולכן חשוב לבחור ווילונות אשר אפשר לווסת את כמות האור וליהנות גם מצל במקרים מסוימים. הווילונות הללו כמו ווילונות גלילה הם אידאלים לחדרי ילדים.
  • מכיוון שמדובר בחדרי ילדים, חשוב שיהיה זה ווילון איכותי מהדוגמאות אשר מופיעות בתוך קטלוג וילונות לחדרי ילדים, מבד סינתטי, ויסקוזה או פוליאסטר, אשר אפשר לכבס אותו במכונת כביסה.
שטיחים פונקציונליים לחדר ילדים

ילדים מטבעם לא תמיד שמים לב היכן הם יושבים. גם בחורף הקר ואף על פי שיש שטיח בחדר ילדים, הצעירים מסוגלים לשבת על הרצפה בדיוק בנקודה שהשטיח אינו מכסה את הרצפה. לכן כדאי לרכוש שטיח שמכסה את מרבית השטח המרוצף וכך יהיה לילדים תמיד חמים כשהם משחקים או לומדים.

אחד השטיחים האידיאליים עבור חדר ילדים הוא שטיח שאגי וזאת מכיוון שיש בו סיבים עבים וגבוהים אשר יוצרים בעת הישיבה משטח רך ומלא שנעים מאד לשבת עליו. שטיחי שאגי קיימים בכמה צורות כמו שטיחים עגולים, ריבועיים ומלבנים. אפשר לרכוש אותם בכמה אופציות של גדלים וזאת בהתאם לגודלו של חדר הילדים.

כאשר קיים שטיח שאגי צבעוני, הילדים באופן טבעי יעדיפו לשבת עליו ולא על כיסא או על המיטה, כיוון שהוא חלק אינטגרלי וחשוב של הפריטים הקיימים בחדר.
אפשר לרכוש גם שטיחים אחרים מתוך ההיצע הקיים, כמו שטיחים ססגוניים המוסיפים המון יופי לחדרי ילדים, שטיחים שהם גם משטח משחק כמו כבישים שהילדים נהנים להניח עליהם את מכוניות המשחק ולנוע ממקום למקום.

אופציה נוספת היא שטיחים עם דוגמאות מעניינות בגוונים סולידיים ועם דוגמאות גיאומטריות מסקרנות כמו מעוינים, ריבועים וצורות רבות נוספות אשר יוצרות נראות מדהימה ולא בולטת במרכז חדר הילדים.
 
שטיח
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911