בית השטיחים והפרקט - איך עושים ניקוי שטיחים בצורה נכונה?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
דף הבית >> טיפים ומאמרים >> איך עושים ניקוי שטיחים בצורה נכונה?
טל':03-9389911
 
 

איך עושים ניקוי שטיחים בצורה נכונה? 

   
 
שטיח הוא פריט פופולארי ונפוץ בכל בית בישראל. מדובר בפריט שהוא לא רק עיצובי, אלא גם פרקטי. במיוחד בישראל, בה ברוב הבתים הרצפה היא לא מפרקט או עץ כמו במדינות אחרות, בעונת החורף הרצפה הופכת להיות קרה מאוד. לכן, אם אתם רוצים לשמור על הבריאות של בני הבית וליצור בית חמים ונעים, שטיח הוא פריט שלא כדאי לכם לוותר עליו.

יחד עם זאת, בשל היותו פריט מרכזי ובולט כל כך, השטיח חשוף ללא מעט לכלוך. לכן, אם אתם רוצים לשמור על שטיח נקי, למנוע לכלוך, כתמים או אפילו בקטריות ואבק, חשוב לבצע ניקוי שטיחים במפעל מקצועי ועל ידי מומחים בתחום.

למה חשוב לשמור על שטיח נקי?

שמירה על שטיח נקי היא חיונית במיוחד לצורך שמירה על ההיגיינה ועל הניקיון. הלכלוך מהנעליים או מכפות הרגליים יכול לעבור בקלות אל השטיח, ובעוד שכאשר מדובר ברצפה אין בעיה לשטוף אותה ולהפטר מהלכלוך, כאשר זה שטיח הלכלוך יכול לעבור אל תוך השכבות של השטיח וכך לעבור מאחד לשני וליצור מצבורים של אבק, לכלוך ובקטריות אשר יתרבו בתוך שכבות השטיח.

לכן שמירה על שטיח נקי היא חיונית וחשובה מאוד, ולפחות פעם בשנה כדאי לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר יבצעו עבורכם ניקוי יסודי של השטיח, מעבר לניקוי הביתי אותו אנו מבצעים באופן קבוע, ואם מדובר בבית עם ילדים קטנים או חיות מחמד כדאי לבצע את הניקוי אפילו אחת לחצי שנה.

למה לפנות אל מפעל מקצועי לניקוי שטיחים?

ניקוי של שטיחים הוא לא דבר פשוט או קל. בכדי לנקות את השטיח באופן יסודי יש לבצע ניקוי עמוק, וככל שהשטיח עבה יותר, כך הניקיון צריך להיות יסודי יותר. ניקוי של שטיח הוא לא פשוט לביצוע באופן ביתי. לא מדובר במוצר טקסטיל אותו אתם יכולים להכניס למכונת הכביסה, וגם אם כן, מכונת הכביסה היתה יכולה לפגוע בסיבים שלו. בכדי לבצע ניקוי שטיחים באופן יסודי במפעל מקצועי משתמשים בחומרים ייחודיים וחזקים, ובטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על ניקוי באדים או בקיטור, שטיפה בלחץ מים וכדומה על מנת להסיר את הלכלוך מתוך עומק שכבות השטיח ולנקות אותו באופן יסודי ועמוק.

למה לנקות במפעל ולא בבית?

אם מדובר בשטיח שניתן לנייד, הרבה יותר כדאי לפנות עם השטיח למפעל כדי לנקות אותו שם. למרות שהחברה יכולה להגיע גם לניקוי בבית שלכם, במפעל הניקוי יכול להתבצע בצורה הרבה יותר יסודית, ותוך שימוש במכונות מקצועיות וגדולות אשר מבצעות את הניקוי על הצד הטוב ביותר ולא ניתן לשנע אותן לניקוי בבית הלקוח.

בנוסף, במפעל מבצעים ייבוש של השטיח באופן מלא ועמוק כך שלא תשאר אפילו טיפה אחת של מים או רטיבות אשר יובילו ליצירה של עובש או בקטריות על גבי השטיח.
 
שטיח סלון
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911