בית השטיחים והפרקט - אילו שטיחים מתאימים לציפוי מדרגות?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

אילו שטיחים מתאימים לציפוי מדרגות? 

   
 
עיצוב הבית אינו מלאכה פשוטה, בעיקר אם יש לנו דרישות קפדניות בנושא ובעיקר אם מראה הבית הוא בעל חשיבות עבורנו. הבית שלנו הוא העוגן שלנו וככזה אנו נרצה שהוא יראה לטעמנו כך שבסוף יום עבודה ארוך ומתיש נוכל להגיע אליו ולהרגיש בו את החמימות המתבקשת. אחד האלמנטים אשר יאפשרו לנו להפוך את הבית לחמים ונעים יבוא לידי ביטוי עם שטיחים. כחלק מכך, כל מי שגר בבית פרטי, פנטהאוז או כל בית אחר שיש בו מדרגות – כדאי שידאג לצפות גם אותן בשטיח ועל ידי כך ליהנות מתוספת עיצובית משמעותית וגם מרמת בטיחות גבוהה יותר בזמן השימוש במדרגות – השטיח ימנע סכנה של החלקה.
מבחר השטיחים המיועדים למדרגות הינו רחב ומגוון וחשוב לקחת בחשבון את אותם הקריטריונים, אשר יסייעו לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה.

סוגי השטיחים

כל מי שתר אחר שטיח למדרגות, יגלה מהר מאוד את מבחר האפשרויות המוצע עבורו - ניתן לבחור בשטיחים מקיר לקיר הנבדלים אלו מאלו בצבעים, מרקמים ואלמנטים עיצוביים שונים ומרשימים. ישנם שטיחים מגומי אשר שומרים על בטיחות דיירי הבית ומונעים החלקה במדרגות. וישנם עוד סוגים רבים ומגוונים של שטיחי מדרגות, אשר כל אחד מהם מתאפיין בתכונות הייחודיות לו ובכוחו לתרום משמעותית למראה המדרגות, לבטיחות הדיירים ולעיצוב הכולל של הבית. בטרם בחירת השטיח, כדאי לערוך היכרות מעמיקה עם האפשרויות השונות ולבחור בהתאם את המוצר אשר יספק מענה על כל הצרכים הפרטניים שלכם.
 

התאמה לחלל

שטיחים צריכים קודם כל להיות מתאימים לחלל שמסביבם. מה זה  אומר? אם יש לנו בית בסגנון רטרו או וינטאג' כדאי מאוד שגם השטיח שנניח על המדרגות יהיה בסגנון דומה. אם יש לנו בית הכולל אלמנטים רבים מעץ, כדאי שהגוונים יהיו בהתאם. אם יש לנו אפשרות להביא איש מקצוע מתחום העיצוב עדיף, אך גם אם לא, הגיון בריא שלנו וראייה בסיסית עיצובית יכולים לסייע בהשגת המטרה. ככלל, שטיח למדרגות צריך להיות נמוך ולא חלק בכדי שהעלייה עליהם מקומה לקומה תהיה נוחה ובטוחה.

בית עם ילדים

בית עם ילדים צריך להיות מתוכנן אחרת מבית רק עם מבוגרים. שימוש בשטיח לציפוי המדרגות  יתרום תרומה גדולה לבטיחות, מכיוון שמדרגות "ערומות" מתאפיינות במרקם חלק ומסוכן יותר. בנוסף, חשוב לזכור שבבית עם ילדים קיים לא מעט לכלוך, ולכן ההמלצה היא לבחור בשטיחים כמה שפחות בהירים, כך שלא ייראה כל כתם עליהם.

על סוגי מדרגות

ישנם סוגים שונים של מדרגות הנבדלות בחומרים מהם הן עשויות ובצורתן - בין סוגי המדרגות: עץ, מתכת, קרמיקה, ספיראלה, מרחפות, לולייניות ועוד. בעת בחירת השטיחים למדרגות, חשוב להקפיד ולהתאים את סוג השטיח למדרגות הבית ועל ידי כך ליהנות בסופו של דבר מהמראה העיצובי המושלם. 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911