בית השטיחים והפרקט - בחירת שטיחים לחדרי ילדים – איפה תרצו לשחק היום?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

בחירת שטיחים לחדרי ילדים – איפה תרצו לשחק היום?

כשנכנסים לחדר הילדים, אחד הדברים הראשונים שתופסים את העין הוא השטיח, ואכן – שטיח בחדר הילדים הוא לא רק רקע, הוא אחד האמצעים העיצוביים המרכזיים שבו. בחדר שקט ורגוע למשל, יכול שטיח צבעוני להוסיף את שמחת החיים והאנרגיות החסרות בו ובחדר צבעוני נדרש לרוב שטיח רגוע ומלודי יותר בצבעי פסטל רוגעים. בחירת שטיחים לחדרי ילדים צריכה להתאים לדרישות החדר, לדרישות שלכם, לגיל הילדים ולרהיטים המצויים בו – ובקיצור, איך בוחרים שטיח?

בחירת שטיחים לחדרי ילדים כדרישה פונקציונאלית – מה הם לא יצליחו להרוס?

בעת בחירת שטיחים לחדרי ילדים, הדרישה הראשונה של מרבית ההורים היא דרישת הפונקציונאליות – שטיחים בחדר הילדים נדרשים להיות קלים לתחזוקה ולניקוי, רכים ונעימים למשחק וכאלה שיחזיקו מעמד לזמן ארוך ויוכלו לעבור את כל מדורי הלחץ וההשתוללות שילדים עשויים להעביר אותם. כמובן שבעת בחירת שטיחים לחדרי ילדים ישנה חשיבות רבה למרקם השטיח ולעוביו, כמו גם ליכולות בידוד הקור שלו מהרצפה (על מנת שהילדים יוכלו לשבת או לשכב עליו גם בימי החורף הקרים). מומלץ להשתמש בשירותיה של מעצבת פנים אשר תוכל להמליץ על עיצוב נכון של חדר הילדים בעזרת ריהוט ושטיח מותאם בייחוד לאופי הילד שלכם.

האם לשתף את בני הבית הצעירים בעת בחירת שטיחים לחדרי ילדים?

אם הילדים שלכם בגיל מתאים להבעת דעה מבחינתכם, אזי בוודאי שתוכלו לקחת אותם עימכם למסע בחירת שטיחים לחדרי ילדים שלהם – אחרי הכל, הם אלה שעומדים להשתמש וליהנות מהם לאורך זמן. עם זאת, חשוב שלא להציף אותם במבחר גדול מדי, ולאפשר להם בסופו של דבר בחירה מבין שניים או שלושה דגמים לכל היותר. חשוב – הראו להם רק דגמים שבחירתם תהיה מקובלת גם עליכם, כי כתמיד, כששואלים ילדים – צריך להיות מוכנים לכל תשובה...

נקודה חשובה נוספת היא בחירת שטיחים לחדרי ילדים על ידי הילדים עצמם. הבחירה עשויה לגרור אותם לכיוונים אופנות חולפות, של דמויות צבעוניות שהם מכירים ממסכי הטלוויזיה, אולם עלולים שלא להיות רלוונטיים עוד עבורם בעוד שנה (ואפילו פחות). לכן, נסו לכוון אותם לשטיחים סולידיים יותר, בסיסיים יותר כגון שטיחי צמר שטיחים מודרנים ושטיחי שאגי שלא יבלטו יתר על המידה אולם יתנו את זריקת הצבע המתבקשת.

בחירת שטיחים לחדרי ילדים ב"בית השטיחים והפרקט" – תנו ללב שלכם לבחור!

בעת בחירת שטיחים לחדרי ילדים אנחנו יודעים כי תידרשו למרב הסבלנות והרוגע, היות וכמעט בכל חנות אליה תיכנסו תמצאו מבחר מבלבל. אצלנו ב"בית השטיחים והפרקט" תמצאו בדיוק את המבחר הזה, המעניין, המושך, המגוון, אולם אם רק תספרו לנו מה אתם מחפשים ורוצים, נוכל לכוון אתכם בדיוק לדגמים העונים לדרישות שלכם. יעזור לנו מאוד לדעת למשל אילו צבעים שולטים בחדר, בני כמה הילדים, האם יש לכם חיות מחמד והאם מישהו אלרגי לאבק? אנחנו נספק לכם את הפתרון המתאים לכל אחת מהדרישות שתעלו ונדאג כי כולכם, גם הילדים, תהיו מאושרים מאוד בבחירה. תתחדשו!

שטיח לחדרי ילדים
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911