בחירת שטיח לחדר ילדים – כל מה שחשוב לדעת
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
בית השטיחים
OUTLET
בית השטיחים עודפים
טל':03-9389911
גוגל + פייסבוק

בחירת שטיח לחדר ילדים – כל מה שחשוב לדעת

דף הבית >> טיפים ומאמרים >> בחירת שטיח לחדר ילדים – כל מה שחשוב לדעת

בחירה של שטיח לחדר ילדים היא בחירה שחשוב לבצע בצורה נכונה ולהתייחס אליה כראוי. בניגוד למה שרבים חושבים, שטיח הוא לא רק אביזר משלים, במיוחד בחדרי ילדים. בחדרים המיועדים לילדים שטיח הוא לא רק פריט עיצובי, אלא פרקטי. ילדים נוטים לשבת הרבה על הרצפה למשחקים וכדומה, יורדים פעמים רבות מהמיטה ללא נעליים וגרביים בלילות החורף הקרים ושטיח יכול להוות פריט חשוב מאוד בחדר שלהם.

לכן, אם אתם רוצים לרכוש שטיח חדש לחדר הילדים שלכם, הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון בעת הבחירה:

בחירה נכונה של צבע

כאשר אתם בוחרים את צבע השטיח, קחו בחשבון לא רק את גילו הנוכחי של הילד או הסגנון שיתאים לו בהווה, אלא גם בעתיד. אם אתם משקיעים ברכישת שטיח איכותי ויוקרתי, אתם רוצים להיות בטוחים כי זה שטיח שישמש אתכם היטב לאורך זמן ולא תצטרכו להחליפו לאחר זמן קצר בשל חוסר התאמה לילד שגדל.

לכן כדאי לבחור שטיחים ניטרליים, במיוחד אם בוחרים בשטיחים יוקרתיים, כאלו שיוכלו להתאים לטווח ארוך - ללא דוגמאות ילדותיות או צבעים שלא בטוח שיתאימו בעוד שנה שנתיים. ואם אתם כן רוצים לרכוש שטיחים כאלו, תוכלו להוזיל עלויות בכך שתרכשו שטיחים זולים יותר, כאלו שלא יכאב לכם בכיס להחליף אותם לאחר תקופה.

סוג השטיח

היום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של סוגי שטיחים, משטיחי שאגי ועד שטיחים בעלי סיבים קצרים ושטוחים יותר, שטיחים מחומרים סינטטיים ולעומתם שטיחים מחומרים טבעיים, משטיחים באריגה ידנית ועד אריגה במכונה. כאשר אתם בוחרים שטיח עליכם לקחת בחשבון את כל המאפיינים הללו. עליכם להבין את סוג השטיח לא רק בשל המראה הסופי שלו, אלא גם בשל התחזוקה שתדרש עבורו. לדוגמא - אם מדובר בשטיח מחומרים טבעיים חייבים להיות עדינים מאוד בניקיון שלו, וייתכן כי לחדר ילדים בו השטיח חשוף ללא מעט לכלוך - זה לא יהיה הסוג הנכון והמתאים ביותר.

תחזוקה וניקיון

בהמשך למה שכתבנו קודם,בחדר ילדים השטיח חשוף ללכלוך אפשרי רב מאוד, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בשטיח נכון לחדר הילדים שלכם, בדקו מהי הדרך הנכונה לנקות אותו והאם הוא קל לניקוי או עשוי להעמיד אתכם מול הוצאות מיותרות על ניקיון מקצועי בכל כמה חודשים ובקושי להסיר כתמים נפוצים שניתן לראות בשטיחי ילדים כמו כתמי צבע, טושים, חומרי יצירה, משקאות או מזון ועוד.

לחצו לקטלוג שטיחים לחדרי ילדים >
שטיחים לחדרי ילדים

         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911