בית השטיחים והפרקט - טיפים לבחירת שטיחים בשביל העסק שלכם
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
בית השטיחים
OUTLET
בית השטיחים עודפים
טל':03-9389911
גוגל + פייסבוק

טיפים לבחירת שטיחים בשביל העסק שלכם

דף הבית >> טיפים ומאמרים >> טיפים לבחירת שטיחים בשביל העסק שלכם
אתם משקיעים את הנשמה בשביל העסק שלכם. אתם רוצים שהוא ייראה מושקע גם בגלל המסר שזה מעביר ללקוחות ולעובדים וגם כדי שיהיה לכם כיף ונגיע להגיע לשם בכל בוקר. ללא ספק, שטיח לעסק משפר את האסתטיקה והאווירה. קבלו רשימה של טיפים נבחרים וטובים, לבחירת שטיחים במיוחד בשביל העסק שלכם. 

לפני הכל, הסגנון שמדבר אליכם

היצע השטחים גדול מאוד ועוד לפני שמחליטים האם רצוי שטיח סינטטי או אולי שטיח מחומר טבעי, כדאי להתמקד בסגנון המועדף. אם זהו עסק משפחתי אפשר בהחלט לעשות סוג של סיעור מוחות או דיון משותף כדי להבין מהו הסגנון הרצוי. אך גם אם זהו לא עסק משפחתי, אחרי שתדעו מהו הסגנון של השטיח (מבחינת העיצוב והדוגמא) שנראה לכם נכון, יהיה לכם קל יותר להתמקד בטיפים הבאים.

אילו סגנונות הולכים היום

סגנון וצבע יכולים להעביר מצוין כל מיני מסרים. חשבו האם עדיף לכם שטיח "בראש צעיר" או שעדיף יותר לעסק שטיח שמשדר טון מאופק יותר או אפילו יוקרתי במיוחד. אם אתם עדיין "לא בעניינים" ולא ממש ברור לכם אילו סגנונות של שטיחים הולכים היום, קבלו טיפ בעניין זה. אם רוצים אווירה חמימה, שטיח צמר יכול להתאים לעסק קטן או משרד אישי. אם מדובר בעסק גדול שבו משרדים רחבי ידיים, סגנון של שטיח מקיר לקיר, בצבע אחיד או דוגמא מעודנת תמיד יתאים. באזור קבלת הפנים או לובי של עסק, אפשר למקום שטיח בסגנון גלי ואם אתם מתחברים לגל הרטרו, שטיח ווינטג' ככל הנראה יהווה בחירה מעולה. 

שטיח קל לניקוי ולתחזוקה

כל עסק, בין אם עסק משפחתי ובין אם לאו, צריך לאזן בין אסתטיקה ונוי לבין פרקטיות ונוחות לאורך זמן. כאשר אתם בוחרים שטיח לעסק, בדרך כלל כדאי להעדיף שטיח שהינו קל לניקוי ולתחזוקה. ככל שמדובר בעסק שאליו נכנסים יותר אנשים, שיש בו יותר תנועה ויותר המולה, כך עדיף לבחור שטיח שאפשר לנקותו ביתר קלות. שטיחים בסגנון תעשייתי למשל, או דגמים ללא אריגה צפופה או סיבים עמוקים בהחלט קלים למדי לתחזוקה ולניקוי.

עלות תועלת ומחיר השטיח

ללא ספק, כל עסק ייראה מאיר עיניים וידידותי יותר כאשר הוא מקבל את פני הבאים עם שטיחים יפים. אבל כמובן, יש הבדל בתקציב שעסקים שונים יכולים להעמיד לטובת רכישת שטיחים. לכל סוג של עסק, בית מלון, משרד עורכי דין, סדנת תיקונים, חנות וכיוצא בזה, יש סדר גודל שונה של רווחיות ושל תזרים מזומנים. את השטיח, ממש כמו כל ציוד משרדי או חומרי גלם, כדאי לקנות תוך הפעלת שיקולי עלות מול תועלת. ללא ספק, כדאי להשוות בין מחירי שטיחים שונים, שמצאתם אותם מתאימים לצרכיכם (בהתאם לטיפים הקודמים שציינו).

שטיח סלון

האם אפשר למצוא שטיחים איכותיים במבצע?

אם העסק שלכם שייך לזן היוקרתי או שהתדמית שלכם חשובה במיוחד מבחינה עסקית, תרצו ללא ספק להשקיע בשטיחים איכותיים במיוחד, כלומר יוקרתיים. חשוב לדעת כי גם שטיחים איכותיים ביותר, אפילו תוצרת יד, נמכרים מזמן לזמן במחירי מבצע. כמו כן, ניקוי מדפים או מכירה של קולקציה ישנה בהחלט מהווים הזדמנות ששווה לתת עליה את הדעת.

כשיש מבחר, קל יותר לשאוב השראה

מרגישים שעדיין קשה לכם להחליט? הטיפ האחרון שלנו בנושא הוא לשאוב השראה. כדאי להגיע לבית ממכר לשטיחים, שמציע מבחר גדול של שטיחים, מכל הסגנונות. כאשר ניתן להתרשם מכל מיני סוגים, גדלים ועלויות, ההשראה מגיעה מאליה. כך קונים שטיח לעסק, בצורה טובה!
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911