שטיחי שאגי לעיצוב הבית - בית השטיחים והפרקט
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיח שאגי לעיצוב הבית

אין מחלוקת שלשטיחים בחדרי הבית השונים יש תרומה משמעותית לעיצוב הבית כולו. מדובר בפריט משלים הכרחי לא רק מבחינת ההיבט הפונקציונאלי שבו אלא גם מבחינת היותו תורם לאווירה חמימה, משפחתית ונעימה בבית. אחד מסוגי השטיחים הנפוצים והמבוקשים כיום, שהיה פופולארי ביותר בשנות השבעים, הוא שטיח שאגי, שקיבל את שמו מעולם הכלבים בזכות שיערם הארוך והפרוע. שטיחים אלו מגיעים במבחר גוונים וגדלים בהתאם לצרכים הייחודיים בכל חדר. מראהו, המיוצר במכונות אריגה במפעלים, הינו ייחודי וקל לזיהוי לעומת סוגים אחרים, ונחשב לסגנון מודרני - עכשווי וצעיר המועדף בדירות מגורים רבות. לאור איכותו וייחודיותו, הוא מתאים ופונקציונאלי לכל אחד מחדרי הבית. החל מחדר הסלון ועד חדר הילדים. להלן מידע ב- 60 שניות על יתרונות שטיחי שאגי, סוגים נפוצים ועצות לניקיון בטוח ויעיל:

היתרונות הגלומים בשטיחי שאגי

כאמור, שטיחי שאגי מאופיינים במראה צעיר, עכשווי ומודרני, המהווה סגנון בולט ומבוקש בדירות רבות ומועדף גם על אנשי מקצוע המתמחים בתחום עיצוב הבית כמו מעצב פנים או אדריכל בתים פרטיים המתמחים בסגנון עיצוב מודרני. למרות היותו מאופיין במראה מודרני, קלילי וצעיר, הוא תורם משמעותית למראה יוקרתי ואלגנטי של החדר. בנוסף לתרומתו הניכרת לעיצוב החדר, יתרונותיו גלומים גם בהיותו עמיד לאורך שנים ושומר על מראהו החיוני וכל הנדרש הוא, לדאוג להנחיות ניקיון מוגדרות בהתאם לסוגו. בשל היותו עשוי משערות ארוכות, במרבית המקרים לא מופיעים כתמים בולטים במיוחד וגם באלה ניתן בקלות לטפל. ללא קשר לחומרים מהם עשויים השטיחים, בין אם מצמר, מסיבים סינטטיים של ויסקוזה, סיבים אקריליים או חומרים אחרים הדומים באיכויותם, הרי שמדובר בשטיחים המאופיינים ברכות גבוהה ואלו מלטפים ונעימים ביותר למגע. יש לקחת בחשבון כי טווחי המחירים מגוונים, אבל מדובר במחירים הגיוניים ביותר ובחירת מרקם השטיח, צורתו וגווניו תיעשה בהתאם לעיצוב האופנתי הכללי של כל חדר.

שטיח שאגי

עצות לניקוי מוצלח

אחד היתרונות בשטיחי השאגי הוא בהיותם נוחים לניקוי ואינם מחייבים שיטות תחזוקה מיוחדות. על מנת לשמר את חזותם הרעננה כדאי לשאוב מידי שבוע ולא על ידי שואב עם גלגלת מחשש לתלישת השערות. כמו כן, אחת לתקופה, מומלץ להפוך את השטיח ולחבוט בו במחבט כדי שהלכלוך שהצטבר ייצא. במקרה של כתמים, חשוב לדאוג לנקותם באופן מיידי באמצעות מגבת או מטלית לחה לפי שהכתם יחלחל מעבר לבסיס הסיבים עצמם. פעם - פעמיים בשנה כדאי לבצע ניקיון מקצועי על ידי חברת ניקיון שתדאג לנקות ולחטא כתמים שלא הצלחתם להסירם במהלך הזמן. חברה כזו תדאג לשאוב את השטיח ולנקותו בשמפו מיוחד ובכך לשמר את איכותו לאורך זמן. בכל מקרה, במעמד רכישת השטיח, כדאי לבדוק עם המוכר לגבי הנחיות ניקוי מיוחדות, חומרי ניקיון שעלולים לפגוע בגוונים וכיוצא בזה כדי לוודא שאכן פתרונות הניקוי שלכם מותאמים בצורה המיטבית לסוג השטיח שבחרתם.

לחצו למבחר שטיחי שאגי 

         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911