בית השטיחים והפרקט - כיצד לעצב חדר שינה נעים, חם ומזמין עם שטיח או טפט
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

כיצד לעצב חדר שינה נעים, חם ומזמין עם שטיח או טפט 

   
 
חדר השינה הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית. זהו החדר בו אנו מבלים את רוב שעות היום, צוברים אנרגיות ומחדשים כוחות. חדר השינה הוא המקום הבטוח שלנו ולאורך החיים הוא מקבל משמעות מיוחדת. יחד עם זאת, החוויה בחדר השינה מושפעת לא רק מהריהוט או מהמיטה אלא גם מהעיצוב. השאלה העיקרית בהקשר הזה היא כיצד מעצבים חדר שינה נעים, חם ומזמין ועל מה כדאי לשים את הדגש.

היתרונות של טפטים לחדר שינה

הפתרון המומלץ עבור עיצוב חדר שינה הוא שימוש בטפטים או בשטיחים. אפשר כמובן לשלב בין טפטים לחדר שינה בתור פתרון קירוי לבין שטיחים כפתרון ריצוף, אולם עדיף לבחור את אחד מהם כדי למנוע עומס. טפטים מציעים יתרונות רבים בחדרי שינה של הורים, ילדים ובני נוער. אפשר לחדש באמצעותם קירות ישנים ולחסוך בהוצאות על שיפוץ כללי. טפטים מעלים את ערך הנכס והם נבחרים מבין היצע רחב של דגמים וקולקציות. הקטלוג של טפטים עולה בקנה אחד עם רמת ההוצאה הנדרשת לעיצוב חדר שינה חם ומזמין. טפטים משנים לחלוטין את האופי של חדר שינה ואפשר להשתמש בהם כדי לעצב אותו בסגנון קלאסי, כפרי, מודרני, אלגנטי ועוד.

סוגי טפטים לחדר שינה כוללים טפט נייר, בד, משובץ אבנים, מחומר טבעי או ויניל. הקירות בחדר השינה לא חייבים להיות בצבע אחיד ואפשר לשלב בין טפט בד לחומר טבעי. רצוי להתייעץ עם מעצבי פנים כאשר בוחרים טפטים ולשים לב לאיכות שלהם. לא פחות חשוב לבדוק את אופי ההדבקה שלהם ולוודא עמידה בקריטריונים המקובלים.

איך מעצבים חדר שינה עם שטיחים?

טפטים לחדר שינה הם כאמור רק חלק מהאפשרויות לעיצוב מקום נעים ומזמין. אופציה לא פחות פופולארית באה לידי ביטוי בשימוש בשטיחים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק במדינות קרות במערב אירופה ניתן להשתמש בשטיחים כדי לעצב חדרי שינה. שטיחים מעניקים לחדר מראה יוקרתי והם מתאימים לחדרים של תינוקות וילדים. שטיחים מחפים על ריצוף ישן ואפשר לבחור אותם מבין היצע בלתי מוגבל של סגנונות, צבעים ובדים.

כדי לעצב חדר שינה עם שטיחים כדאי להביא בחשבון את כמות הרהיטים ואת אופי השימוש. רצוי לבחור שטיחים איכותיים ולהשוות בין מספר שטיחים קטנים לבין שטיח מקיר לקיר. באופן עקרוני, הצבע של השטיח אמור להתאים לאווירה בתוך חדר השינה. בחדר המעוצב בסגנון כפרי ניתן להשתמש בשטיח פרסי מבד עבה. בחדרים מודרניים יש שטיחים המיוצרים מבד תעשייתי או אורגני.

לסיכום, שטיחים וטפטים מרחיבים את טווח האפשרויות לעיצוב חדר שינה נעים, חם ומזמין. הכל תלוי בסופו של דבר בצרכי הלקוח ובמסגרת התקציב העומדת לרשותו לטובת שיפוץ החדר או בניית חדר חדש.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911