בית השטיחים והפרקט - ניקוי ורענון שטיחים בסלון
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

ניקוי ורענון שטיחים בסלון 

   
 

אורחים צפויים להגיע בערב, כמו כל משפחה ישראלית ממוצעת אנו דואגים לסדר את הבית ולנקותו, אחד האתגרים הוא ניקוי שטיחי הסלון, שטיחים שנדמה לפעמים כאילו כל מטרתם היא לספוח ולאסוף עוד ועוד לכלוך. השטיחים חשופים לאורך כל היום ללכלוך המגיע מן האוויר בדמותם של חלקיקי חול ואבק או לנעליים המביאות איתן לכלוך ישירות מן הרחוב.

בכדי לשמור ולשמר את השטיח מומלץ לבצע מספר פעולות לאורך השנה

הטיפול הראשוני הוא תחזוקה קבועה הכוללת העברת שואב אבק אחת לשבוע או יותר על פי הצורך, השואב יכול להתמודד בהצלחה עם לכלוך הנמצא על פני השטיח. בעיית הניקיון מתחילה עם התהוותם של כתמים ששואב האבק אינו יכול להתמודד עמם. תכשירי הניקוי המוצעים לנו בסופרים השכונתיים לרוב אינם מצליחים להסיר בצורה אפקטיבית את הכתמים ויתרה מכך תכשירים אלו עלולים לגרום נזק לסיבי השטיח. נזקי תהליכי ניקיון לא נכונים פוגעים לרוב בגווני הצבע ואף יכולים לעכל את הסיבים עצמם. ניקוי מקצועי הוא המענה הטוב ביותר לשטיח נקי ומצוחצח. ניקוי שטיחים בסלון על ידי צוות מקצועי הינו תהליך ייחודי הנעזר במכונות ייעודיות המותאמות למטרה זו.

מכונות הניקוי המובילות בשוק

בין המכונות המובילות בתעשייה זו ניתן למצוא מכונות הזרקה יניקה כדוגמת דגם Sniper 12 extractor ו - Estro 250. המכונות מצוידות במיכלי מים בקיבולות משתנות, במברשות ניקוי מיוחדות ומנוע שאיבה בעל הספק עבודה גבוה במיוחד. לפני תחילת העבודה מומלץ לאבחן את סוג השטיח, החומרים ממנו הוא נארג, סוג הצבע שלו, גילו ועוד. כל הפרמטרים הללו צריכים להילקח בחשבון על מנת שתהליך הניקיון יענה על דרישות הלקוח.

מה כוללת שיטת הניקוי היבש?

שיטת הניקיון הראשונה היא השיטה המוכרת לכולנו בשם "ניקוי יבש" בשיטה זו נשטף השטיח בכימיקלים שונים המסוגלים לפרק את הכתמים. תהליך הניקוי נעשה בעזרת מכונות ייעודיות וכימיקלים ספציפיים כגון טטרכלורואתילן. התהליך אינו גורם ל"תפיחת" סיבי השטיח או לשינויים בממדיו הסופיים. שיטה נוספת כוללת הזרקה ישירה של מים וחומרי ניקוי לעומק הסיבים ושטיפתם. אמצעים נוספים כוללים מכונות ייעודיות לניעור השטיחים, ניעור זה הוא שלב מקדים לשטיפה ובמסגרתו מוצא כל הלכלוך הקשה. ניקיון שטיחי הסלון יכול לחולל פלאים במראהו של הסלון ובהרגשתכם האישית, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום ולהבטיח שהשטיח שתקבלו יהיה באמת נקי.

אם כן, כיצד בוחרים את החברה המתאימה?

ראשית נסו לברר בקרב חברים ובני משפחה האם הם מוכנים להמליץ על חברת ניקוי מסוימת, המלצות קרובים לרוב מתגלות כטובות והן חוסכות זמן רב של חיפוש אחרי בעל המקצוע המתאים לפעולת הניקיון. חשוב לוודא שהחברה שבה בחרתם אכן מוסמכת לעבודה עם הכלים והחומרים בהם משתמשים בתהליך הניקוי. פעמים רבות נדרש רישיון מיוחד לעבודה עם חומרים מסוכנים. נקודה נוספת היא הביטוח אותו מעניקה חברת הניקיון עבור נזקים פוטנציאלים בתהליך.

         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911