בית השטיחים והפרקט - סוגי שטיחים ועיצובים לבית
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

סוגי שטיחים ועיצובים לבית 

   
 

שטיחים הם ללא ספק פריטי עיצוב חשובים ומרכזיים בכל בית ואפשרויות העיצוב באמצעותם הן רבות ומגוונות. בדיוק מהסיבה הזאת, לפני שאתם קונים שטיח אתם רוצים להבין כיצד משפיע השטיח על אווירת העיצוב הכוללת, מדוע השפעתו היא כל כך רבה ומה עושה את ההבדלים הקטנים בין סוגים שונים של שטיחים בעיצובים שונים.

עיצובי שטיחים

עיצוב השטיח נקבע לא מעט על פי אורך סיבי השיער שלו וחומר הגלם ממנו הם עשויים. השטיחים שזוכים לביקוש הגדול ביותר ונחשבים גם המתאימים ביותר לעיצוב המודרני הם שטיחים בעלי סיבי שיער ארוכים עשויים צמר. שטיחים אלה מספקים את תמצית ההנאה מדריכה על שטיח. רבים מעידים כי אין דבר מהנה יותר מאשר "לטבוע" בתוך סיבי השטיח כשהמגע עם סיבי הצמר מלטף ורך. לחילופין, כיום ניתן להשיג שטיחים בעיצובים זהים כשאורך הסיבים משתנה לסיבים קצרים ואף לסיבים בגובה הרשת, קרי שטיחים שהם כמעט שטוחים מבחינת גובה הסיבים.

דברים אלה נאמרים מכיוון שדוגמת השטיח היא כמובן מרכיב מפתח בעיצוב שלו, אבל על העיצוב הזה אחראים אלמנטים נוספים שלא תמיד אנחנו ערים להם, ואחד מהם הוא אורך סיבי השטיח. על כן, כאשר אתם מחפשים שטיח חדש לבית, חשוב שתבחנו את אורך הסיבים, כיצד הוא משפיע על העיצוב הכולל של השטיח ומה מתאים לכם יותר. כניסה לקישור זה תאפשר לכם ללמוד יותר על עולם השטיחים ועל חשיבות ניקוי השטיחים גם כאשר הם נראים לכם חדשים ונקיים.

מדוע שטיחים נחשבים לפריטי עיצוב כל כך חשובים?

חשיבותו של פריט עיצוב נקבעת רבות בהתאם לגודל שטח הפנים שלו. כך למשל, רצפה, דלתות וקירות נחשבים לפריטי עיצוב חשובים מאוד, שכן בגלל גודלם יש להם השפעה גדולה מאוד על המראה הכללי של החלל בו הם מצויים. שטיחים הם פריטים שמתאפיינים בתכונה דומה, קרי גם הם נהנים משטח פנים גדול יחסית ולכן נחשבים לפריטי עיצוב חשובים. בנוסף לכך, שטיחים מוצבים בדרך כלל במרכז העניינים, היכן שאנחנו מסתובבים, יושבים ושוהים עם בני המשפחה והחברים, כך שאיך שלא מסתכלים על זה, השטיחים תמיד נמצאים במרכז שדה הראייה שלנו, מה שתורם עוד לחשיבותם כפריטי עיצוב לבית.

לפני שאתם בוחרים שטיח, עליכם לקחת בחשבון את סגנון העיצוב הכולל, את השפעת הדוגמא של השטיח על העיצוב הכולל של החלל בו הוא מוצב, וכמובן את אורך סיבי השטיח שמשפיע גם על האסתטיקה שלו וגם על נוחות הדריכה והשכיבה עליו.

שטיח סלוני

         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911