בית השטיחים והפרקט - עיצוב עם שטיחים לביתני תערוכות
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

עיצוב עם שטיחים לביתני תערוכות 

   
 
מדי שנה נערכים עשרות כנסים, תערוכות, מיצגים וירידים בהם בעלי עסקים וחברות מציגים את המוצרים והשירותים שלהם, תוך שילוב נטוורקינג וקידום מכירות. בתערוכות מסוג זה ישנה חשיבות להצגת העסק בפני המשתתפים באמצעות הקמת ביתנים ו/או בימות אשר ישמשו כמתחם מוגדר אשר ימשוך אליו מספר גדול של קהל מתעניינים ויאפשר התרשמות משירותי העסק. מכאן עולה חשיבותו של עיצוב הביתן באופן אשר יבדיל אותו מביתנים של עסקים אחרים, ויעניק יתרון לבית העסק שלכם.
 

חשיבות עיצוב ביתנים לתערוכות


תחום עיצוב ביתנים לתערוכות וכנסים הוא רחב, מגוון ודינאמי. בהנחה שכל משתתפי התערוכה הם בעלי אינטרס ברור למשוך את תשומת ליבו של הקהל, לחשוף את השירות/המוצר לכמה שיותר אנשים ולהרוויח לקוחות פוטנציאליים, הרי שעיצוב ביתן מוצלח ואטרקטיבי ישפיע בהכרח על ההצלחה העסקית שלכם בתערוכה. עיצוב נכון נחוץ לשם הגדלת החשיפה, התבלטות בשטח ויצירת תדמית חיובית ומיתוג איכותי לעסק שלכם בקרב המשתתפים והנוכחים באירוע. עמידה במטרות אלו, יבססו את מעמדו של העסק שלכם כעסק מוביל ויתרמו להצלחתו בעתיד.
 

עיצוב ביתנים לתערוכות - הפן הויזואלי

על מנת להבדיל את הביתן מאחרים עלינו לשים דגש קודם כל על הפן הויזואלי, משום שהוא כלי עזר חשוב ומשמעותי ביצירת רושם ראשוני טוב על לקוחות פוטנציאליים ויש לו ערך שיווקי רב. עיצוב ויזואלי נכון ידגיש את המסרים החשובים, את לוגו החברה, יתרונות המוצר או השירות וימשוך את עיניהם של הסובבים באופן ייחודי, נעים ומעורר סקרנות.
בין הכלים האפקטיביים ביותר להבלטה ויזואלית ניתן למנות:
 • צורת ביתן מעניינת, שונה ואטרקטיבית
 • תאורה מיוחדת וחזקה
 • הגבהת הביתן באמצעות במות
 • שימוש בשטחי תצוגה מיוחדות, מצגות וטכנולוגיות שונות
 • עיצוב המרחב באופן שונה וייחודי דוגמת הוספת שטיחים מקיר לקיר המעניקים דקורציה מרשימה ומשרים אווירה נינוחה, נעימה ורגועה
 • ריבוי צבעים וטקסטורות – שימוש בשילובים של חומרים כמו זכוכית ומתכת, עץ ושטיחים, פרספקס שקוף ואטום ועוד
 

יצירת אינטראקציה עם הקהל


על מנת לחדד את התקשורת והאינטראקציה עם הקהל בתערוכה, עליכם לתכנן מראש כיצד אתם מתכוונים לעשות זאת. הקפידו לשלב עד כמה שניתן:
 • נציגי מכירות
 • עריכת תחרויות עם פרסים
 • בניית מתקנים מיוחדים ואינטראקטיביים
 • נקודות מפגש עם לקוחות, פינות ישיבה ודלפקי קבלה
 • מתחם מיוחד לחדר ישיבות, פגישות אישיות בעת הצורך - עיצוב חדרים אלו חשוב במיוחד, שילוב של אלמנטים יוקרתיים כגון שטיחים איכותיים יתרמו ליצירת אווירה מכובדת ונעימה. ניתן למקם את השטיחים על הריצפה או להיות יצירתיים יותר ולבחור למקמם על הקירות ואף על התקרה ליצירת אווירה מרשימה במיוחד.
 • נגישות לבעלי מוגבלויות

כיצד לבחור עיצוב ביתן?

השלב הראשון בתהליך בחירת העיצוב הוא אפיון - הגדרת צרכים, מטרות ויעדים ובחירה בסוג ביתן, גודל ביתן ומיקום אשר עונה עליהם. תוכלו לבחור בין ביתנים בנויים או ביתני תצוגה מודולאריים המאפשרים שינוי ונוחות לצד הקמה קלה ופשוטה יחסית. יש לזכור כי עיצוב ביתן היא מלאכה מורכבת הדורשת מיומנות גבוהה, היכרות עם התחום וכן ניסיון רב. מכאן שאין להקל ראש, עיצוב ביתנים לתערוכות יכול להיעשות על ידי חברה מקצועית ומנוסה, אשר ביכולתה לבנות עבורכם ביתן שיתאים לאופי העסק שלכם ויענה היטב על הצרכים הספציפיים והחזון העיצובי שיבדיל אתכם משאר המשתתפים בתערוכה או בכנס
 
שטיח טלאים וינטג'
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911