בית השטיחים והפרקט - עיצוב הבית למראה חם ונעים עם שטיחים מתאימים
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

עיצוב הבית למראה חם ונעים עם שטיחים מתאימים 

   
 

עיצוב הבית למראה חם ונעים עם שטיחים מתאימים

עיצוב הבית משפיע עלינו ועל מצב הרוח שלנו באופן ישיר. לא במקרה אמרו חז"ל : 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם'. אנחנו יודעים כי כאשר הסביבה בה אנחנו פועלים מעוצבת בצורה נעימה ואסתטית, הרי שאנחנו מרגישים כבר הרבה יותר טוב. עיצוב הבית נשמע לאנשים מסוימים כמו אתגר משמעותי ולא פשוט. אבל אנחנו מאמינים כי על ידי יישום של כמה טכניקות פשוטות, ניתן להגיע לתוצאות לא רעות בכלל. אז אם אתם רוצים להבין איך בעזרת שטיחים אתם יכולים לשנות את האופי של הבית שלכם מקצה לקצה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את התשובה המלאה ולעזור לכם להבין בדיוק, איך לעשות זאת.

מה המטרה של שטיחים בעיצוב הבית

כל פריט אותו אנחנו בוחרים להניח בחלל הבית צריך למלא כמה תפקידים. הרי עיצוב הבית נכנס לתוך הקטגוריה של 'אומנות שימושית'. כלומר, אנחנו רוצים למצוא פתרון פרקטי לבעיה מסוימת ומגיעים אליה דרך שימוש בפריט מסוים בצורה כזו או אחרת. לצורך העניין, שטיח עושה שלושה דברים:
  1. הוא מחמם את הרצפה: בין אם יש ילדים קטנים בבית או אם אנחנו רוצים להסתובב יחפים, הרבה יותר נעים להסתובב על שטח מחופה בשטיח נעים למגע.
  2. הוא מוסיף צבע: לא במקרה אנחנו אומרים כי שטיח מוסיף חמימות ומשלים לתמונה הרמונית. לצורך העניין, אם אנחנו בוחרים לעצב את הסלון בכחול, ירוק וכן הלאה. הרי שאנחנו יכולים להביא שטיח בצבעים הללו כדי להשלים את התמונה. כך, במקום רצפה חשופה, אנחנו נגיע למראה הרמוני ושלם הרבה יותר.
  3. הוא מגדיר לנו את החלל: אם למשל אתם מתגוררים בבית בו הסלון והמטבח מחוברים או אם אתם רוצים להגדיר את האיזור מסביב למיטה וכן הלאה, אנחנו יכולים להשתמש בשטיח בתור סוג של 'תוחם', אשר מגדיר לנו היכן אנחנו נמצאים בתוך החלל.
אחרי שאנחנו מבינים את תפקידו של השטיח ואחרי שאנחנו מבינים בעצמנו לאיזו תוצאה אנחנו מעוניינים להגיע. הרי שאנחנו יכולים מכאן להתקדם הלאה. מכאן אתם יכולים לבחור למעשה את הפריט המשלים שלכם. זה שיוסיף לבית צבע ונוכחות, בדיוק כמו שאתם מעוניינים למצוא.

האם יש דרכים נוספות לחמם את הבית? כמובן

אם אנחנו כבר מדברים על חימום הבית, אז אפשר להודות על האמת ולהגיד ביושר, אנחנו הישראלים פשוט לא יודעים לחמם את הבית בצורה טובה. רבים מאיתנו משתמשים ברדיאטורים אשר מזמן לא עושים עבודה טובה או במזגנים אשר לא רק שלא מחממים ממש טוב, אלא ממש מייבשים את האוויר שלא לצורך. עם זאת, קיים פתרון נוסף. בין שלל פתרונות חימום לבית אנחנו מציעים התקנה של חימום תת רצפתי. בניגוד לאותם פתרונות חימום לבית אשר לא באמת נותנים לנו את התוצאה לה אנחנו מכוונים, במקרה הזה מדובר על מוצר שאי אפשר להתעלם ממנו. מערכת חימום תת רצפתית מורכבת משורה ארוכה של צינורות בהם עוברים מים חמים. המים החמים מחממים את הרצפה ולאחר מכן את החדר כולו. אל דאגה, מדובר על מערכת בטוחה לשימוש ובעיקר כזו שיכולה לספק לנו בדיוק את התוצאה לה אנחנו מכוונים. אשר לבנות אותה כך שתחסוך בחשמל אם נרצה, תוך שימוש באנרגיה סולארית וכן הלאה.
בעידן שלנו היום, אין שום סיבה להתפשר. לא על עיצוב הבית ולא על התקנה של מערכות מתקדמות אשר יכולות לספק לנו חימום בחורף, בדיוק כמו שתמיד רצינו.  

 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911