בית השטיחים והפרקט - עיצוב חדר שינה כפרי
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

עיצוב חדר שינה כפרי 

   
 

כיצד נעצב את חדר השינה בסגנון כפרי?

רוצים לפנק את חדר השינה שלכם ולשדרג אותו לסגנון כפרי? אין צורך להחליף את כל ריהוט חדר השינה לשם כך...(לכן, אם רכשתם לא מזמן ארונות הזזה חדשים או שידה חדשה, אפשר לשדרג את המראה שלהם למראה כפרי).

רהיטים בחדר: מיטה, שידות, ארונות הזזה וכו'

רצוי כי המיטה תהיה גדולה, עשויה עץ. רצוי כי כל הרהיטים סביב למיטה, בין אם מדובר בשידות, מראה, ארונות רגילים או ארונות הזזה, כולם יהיו בגוונים הזהים לגוון המיטה, ניתן לשלב בריהוט ידיות במראה מיושן, כמו כן ניתן להוסיף אביזרים משלימים שנותנים את הטון לגבי הסגנון המאפיין את החדר: אהילים, שטיחים ועוד שלל פיצ'יפקס.

אבזרים משלימים

בחדר שינה בסגנון כפרי ישולבו וילונות מבדים טבעיים בגוון מאט. התאורה המומלצת - גוונים חמים, אהילים מבד או זכוכית. לגבי נושא השטיחים קיימות מגוון של אפשרויות שניתן לשחק עמן, כשמדובר בגודלו של השטיח המיועד. במידה וחדר השינה שלכם הוא בגודל ממוצע, והמיטה תופסת את מירב החלל בחדר, רצוי כי תרכשו שני שטיחים קטנים, אשר יהיו מונחים בכל אחד מן צדי המיטה.
במידה וחדר השינה שלכם הוא רחב ידיים, תוכלו ליהנות משטיח או שניים בגדלים בינוניים אשר ימלאו את החללים הריקים, או יוצבו ליד השידות, ארונות הזזה וכדומה.
 
במידה ובחדר השינה הכפרי אשר אתם מעצבים הצבע השולט הוא לבן-שמנת או אוף-וויט, שטיח שאגי בגוונים רגועים ומשלימים, התואמים גם לגוון של הכריות בחדר או לריפודים אחרים, בהחלט יכול להשלים את האווירה וליצור אווירה פסטוראלית, כפרית ורגועה. שטיח השאגי הוא נעים למגע והוא תורם לאווירה חמימה ונעימה בבית וכך יכול להשלים את המראה הכפרי אשר נוטה לסגנון ביתי וחמים.
מצד אחר, ניתן גם לשלב בחדר גם שטיחים אתניים ארוגים (אוריינטליים) בדוגמה אפגאנית או פרסית אשר קוויה מוסיפים אווירה אתנית – כפרית לחדר השינה. שטיח אוריינטלי בהחלט ישדרג את המראה של חדר השינה, במיוחד כשהוא משולב בצד רהיטי עץ בגוון טבעי, או מונח לתפארת על רצפת פרקט או עץ. עם זאת, במידה וחדר השינה שלכם כבר מרוהט ברהיטים בעלי אופי בולט, המפנה אליהם את כל תשומת הלב, מומלץ לא לבחור בשטיחים אוריינטלים, אלא בשטיחים ניטרליים בעלי גוון אחיד (כגון טבעי או מצמר בעל דוגמה חלקה).
 
לסיכום, בין אם אתם מרהטים את חדר השינה בשידות, ארונות הזזה , ספסלי עץ, כורסאות, חשוב כי תשימו לב לנושא האביזרים המשלימים כמו השטיחים, הווילונות, האהילים ועוד אשר נותנים את הטון בחדר ויכולים לשדרג או לשנות את כל מראה החדר פלאים.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911