בית השטיחים והפרקט - על מחירי פרקטים וכמה זה כואב בכיס?
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

פרקטים איך בוחרים וכמה עולה?

מעוניינים בפרקט? בחירה מצוינת ! יותר ויותר משפחות בישראל מעדיפות את מראה העץ גם עבור ריצוף החדרים והחללים שבבתיהם, אוהבים את החום הוויזואלי, שמעניק הפרקט ואת יכולות הבידוד המצוינות של החומר. לא פלא אפוא, כי פרקטים מאפיינים יותר ויותר את בתי ישראל, וכי אלה תופסים את מקומום של שטיחים מקיר לקיר של פעם, שאפעס –יצאו מהאופנה.

מגוון סוגים ומגוון מחירים

לשאול מהם מחיריהם של פרקטים דומה לשאלה מהו המחיר של פרגולות, או במילים אחרות - "איזה פרקטים?". מחירי פרקטים מושפעים מפרמטרים רבים כל כך, כך שנוסחת המחיר מורכבת למדי. מחירי פרקטים מעץ מלא למשל, יהיו יקרים הרבה יותר מפרקט למינציה, וגם בין הסוגים עצמם שבתוך הקטגוריות, המחירים מגוונים מאוד. מחירי פרקטים מעץ אלון מלא לדוגמא, שונים מאלה של דובדבן, השונים אף הם ממחירי פרקט גושני. בשורה התחתונה – כן, מחירי פרקטים מעץ מלא הם גבוהים למדי, אולם ברור שהמחיר נובע גם מהאיכות הגבוהה שלהם.

כתחלופה לפרקטים המלאים היקרים הומצא פרקט הלמינציה, המתאים מאוד לבתים ומקנה מראה יפה ונעים לחדר. פרקט למינציה הוא קל להרכבה, נוח לתחזוקה ומתאים מאוד למי שתקציבו מוגבל.

אילו עוד פרמטרים משפיעים על מחירי פרקטים?

אוקיי, אז הפרמטר הראשון ברור – סוג הפרקט, והאמת שגם הפרמטר השני מובן מאליו – גודל החלל שיש לרצף. בנוסף לאלה, יש לכלול בשורה התחתונה של מחירי פרקטים גם את הפנלים הנדרשים להרכבה וגם את ספי הדלתות (חלקי הפרקט המצויים מתחת לדלת ומהווים סגירה יפה ונעימה לחדר).

התוספת המרכזית של מחירי פרקטים הוא מחיר ההרכבה – בהנחה ואתם לא מרכיבים את הפרקט שלכם לבד (אפשרי בהחלט כשמדובר בפרקט למינציה מסוג קליק-קלאק), הרי שיש לקחת בחשבון את עלות ההובלה וההרכבה של הפרקט המבוצעת על ידי מקצוענים. אלה יחליטו איזה חומר לשים מתחת לפרקט (גם עליו תשלמו), יבדקו האם נדרשת עבודה מקדימה על הרצפה טרם ההרכבה (פילוס, ניקוי שאריות שטיח מקיר לקיר, תיקוני רצפה אחרים) ואם הכל תקין – יקבעו את מחיר ההרכבה לפי מ"ר.

מחירי פרקטים קצת כבדים עליכם? זה הזמן להגיע ל"בית השטיחים והפרקט"

אם גם אתם רוצים להגשים את חלום הפרקט בביתכם, אתם מומזנים להגיע לבית השטיחים והפרקט ולבחור מבין מגוון רחב של אפשריות, בנוסף תקבלו יעוץ מקצועי על הצרכים שלכם ועל השטח שתרצו לרצף, נדבר על סוגי הפרקטים הרלוונטיים עבורכם ועל התוספות שתצטרכו, נדבר על הובלה והתקנה – ונעשה הכל כדי שגם המחיר יתאים לכם לכיס ולחלום. קדימה, הגשימו את חלום הפרקטים שלכם עוד היום ! 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911