בית השטיחים והפרקט - קניית שטיחים
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

מדריך קניית שטיחים באינטרנט

שטיחים הם פריט עיצובי, פרקטי ואומנותי לבית, וכמעט קשה להאמין כי ניתן היום לבצע קניית שטיחים באינטרנט, באופן וירטואלי, אל מול אתר מכירת שטיחים אמין ומקצועי, ולקבל זמן קצר לאחר מכן את השטיח במשלוח ישיר הביתה. נכון, נכון שאפשר לקנות היום הכל באינטרנט, אבל שטיח? פה באמת מדובר בחידוש גדול...
אין ספק כי לרכישת שטיחים באינטרנט יש כמה יתרונות משמעותיים מאוד, בעיקר לנוכח המחירים הנמוכים יותר, היות ובדרך זו נחסכים פערי התיווך בין המוכר לקונה. עם זאת, בעת קניית שטיחים באינטרנט קשה לראות את השטיח, למשש אותו, לעמוד מקרוב על צפיפות הסיבים ועל איכות המשטח, כיצד אם כן ניתן לעשות את זה בצורה נכונה וטובה ולהתאים שטיחים למגוון חדרי השינה בבית?

קניית שטיחים באינטרנט – ראשית יש לבחור את החנות הנכונה

רכישת שטיח דרך האינטרנט היא פעולה משמעותית שאינה זולה, לפיכך נדרש לבחור את אתר החברה ממנה תתבצע הרכישה, בדיוק כפי שתבדקו חנות שטיחים בטרם תרכשו ממנה. חנות טובה לביצוע קניית שטיחים באינטרנט היא כזו, שהאתר שלה רציני ומעוצב (שהלא נתונים אלה מעידים על איכות החברה ורמת ההשקעה שלה), חברה המציעה מוקד שירות ומענה טלפוני זמין לשאלות וחברה בעלת אתר המציג תמונות טובות, ברורות ומייצגות של השטיחים הנמכרים. בנוסף, תוכלו לחפש באתר את אמנת השירות של החנות וכן מכתבי ממליצים, כך שתדעו שאתם לא קונים "חתול בשק", כי אם מבצעים את הרכישה מחברה טובה ואיכותית.

השלב הבא בעת קניית שטיחים באינטרנט – לימדו היטב את החומר

באתר זה תוכלו למצוא כמה מדריכים, שיסייעו לכם להבין כיצד בוחרים שטיח, וכדאי מאוד לקרוא אותם היטב בטרם תיגשו למלאכה. שטיחים נבדלים אלה מאלה בחומר ממנו הם עשויים, בצפיפות הסיבים ובאיכותם הכללית, זאת מבלי להזכיר את ההבדלים הניכרים יותר, שהם גודל השטיח והדוגמא שעליו. חשוב להכיר את העמידות של כל שטיח ואת מידת ההתאמה שלו למרחב בו תרצו להניח אותו, חשוב להתאים את הגודל למשטח (לא לבחור שטיח גדול מדי או קטן מדי), והכי כדאי ליצור קשר עם נותני השירות באתר ולהיוועץ עימם באופן ישיר.

בדקו היטב מהי התחזוקה הנדרשת עבור השטיח, שאתם מעוניינים לרכוש ובצעו בדק בית כדי לוודא כי תוכלו לעמוד בתחזוקה זו (או במילים אחרות – ותרו על קניית שטיחים עדינים מדי לחדרי ילדים, למשל). זכרו, כי קניית שטיחים באינטרנט יכולה אומנם לחסוך כסף רב, אולם במידה ולא תבחרו את השטיח הנכון, ובמידה ולא תרכשו אותו מהאתר הנכון, עלולה הקניה להסתיים במפח נפש – וחבל.

שטיחים לסלון
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911