בית השטיחים והפרקט - קניית שטיח – כל מה שצריך לדעת
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
דף הבית >> טיפים ומאמרים >> קניית שטיח – כל מה שצריך לדעת

קניית שטיח – כל מה שצריך לדעת

שטיח הוא אלמנט עיצובי לכל דבר, והוא משתלב בחלל בו הוא מוצב עם שאר הרהיטים והצבעים. בבואכם לקנות שטיח לבית שלכם, בין אם הוא מיועד לסלון, לחדר הילדים, לחדר ההורים או לכל חדר אחר, יש כמה דברים שכדאי שתיקחו בחשבון. ראשית, שטיח הוא לא פריט שמחליפים כל יום ולכן אם הוא מוצב במקום בו פוטנציאל הפגיעה בו גדול, כדאי שהוא יהיה איכותי ועמיד, או זול כך שלפחות המצפון יהיה שקט... בחירה בשטיח בהיר גם היא עלולה להיות בעייתית אלא אם כן אין לכם בעיה לנקות אותו בתדירות גבוהה...הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בבחירת שטיח.

צפיפיות הסיבים

יש שטיחים פרסיים קלאסיים, יש שטיחים מודרניים, ועוד סוגים רבים, יש שטיחים עם סיבים טבעיים ויש כאלו סינתטיים, אך מה שחשוב הוא הצפיפות שלהם. ככל שצפיפות הסיבים תהיה גבוהה יותר כך הם יהיו עמידים יותר ונשחקים פחות וכמובן יצברו פחות לכלוך, ולכם תהיה פחות עבודת ניקיון, מה שמהווה שיקול מרכזי בעת בחירת שטיחים.

שטיחים בחדרי ילדים - כן או לא?

שטיח בחדר הילדים יכול להוסיף המון. בעיקר אם הוא אחד כזה שיש עליו דמויות מעולם הדמיון של הילדים ובעיקר אם הוא בעל צבעים שמחים שמוסיפים לאווירה בחדר. שטיח בחדר הילדים גם יכול להיות כזה שתוחם את אזור המשחקים שלהם, והרוך שבנגיעה בו מוסיף אף הוא תחושה נעימה. אך שטיח בחדר הילדים יכול להיות משעבד, והשיקול היחידי אם כן או לא הוא עד כמה אנחנו מוכנים לנקות אותו. בעיקר כשמדובר על ילדים קטנים יחסית שפעילים המון, שטיח כזה יהיה צריך ניקיון

השתלבות בחללים השונים

בסוף, מעבר לסוג הסיבים, הצפיפות שלהם, התחושה הנעימה בכפות הרגליים והפונקציונאליות, מה שחשוב הוא שהשטיח ישתלב בחלל בו הוא מוצב. בין אם מדובר על חדר ההורים, הסלון, או חדר הילדים, חשוב להתאים אותו לריהוט ולקו העיצובי. אם אתם לא יודעים איזה שטיח לקנות וחוששים שהוא לא ישתלב, פנייה לאיש מקצוע בתחום העיצוב יכולה לסייע לכם.

שטיחים מודרניים
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911