בית השטיחים והפרקט - ריצוף דמוי פרקט יוקרתי במחיר לכל כיס
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

ריצוף דמוי פרקט - הטרנד המבוקש

בעבר, בבתים בהם הייתה מותקנת רצפת פרקט מיד היה אפשר להבין כי מדובר בבית של עשירים, הימצאות הריצוף הזהוב היה סמל סטאטוס של ממש. כיום, השוק מציע שלל דגמים המגיעים בכל מיני צבעים, גוונים, סגנונות, מרכיבים, עיצובים ומחירים.  
רצפת פרקט מעניקה לבית אווירה חמימה לצד הרגשה של יוקרה. הצבעים החומים אסתטיים לעין והעיטורים נעימים למגע, כך שמובן מדוע הפכה רצפה מיוחדת זו לכה מבוקשת, גם כאן בארץ הקודש.

למי מאיתנו שמחזיק בתקציב דל, מוצע ריצוף דמוי פרקט שעושה עבודה נפלאה, הן במראה והן במגע. כיום בשוק עם שטיחים ופרקטים ישנם מגוון פתרונות ריצוף, כך שכל בית יכול לאפשר לעצמו ליהנות מלוק של יוקרה שמגיע עם מחיר ואיכות ברי השגה.

ההרגשה ריצוף – המראה פרקט

כאשר הגו את האמרה "אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה" כנראה לא לקחו בחשבון כי כאשר ריצוף דמוי פרקט על הפרק, ההיפך הוא הנכון. מי מאיתנו שתמיד חלם לרצף את בית חלומותיו עם אריחים מרשימים, ישמח וודאי לגלות כי כיום בחנויות נמצאות קולקציות של מרצפות הזהות במראן לפרקטים יוקרתיים, ולעיתים אף לא נרגיש בהבדלים. אריחים המציגים מראה דומה לזה של פרקטי העץ , קיימים בשוק בשני סוגים עיקריים:     
  • אריחי קרמיקה – ריצוף מסוג זה מבוסס על קרמיקה הידועה בעמידותה בפני שחיקה, כך שאפשר להיות שקטים כי הרצפה שלנו תהיה בעלת מראה יוקרתי ומרשים, וגם תלווה אותנו לאורך שנים. אריחי הקרמיקה מגיעים בקשת של גוונים, כל אחד ימצא את הדגם שמתאים לו.
  • אריחי גרניט פורצלן – ריצוף הדומה בתכונותיו לאלה של אריחי הקרמיקה, אך מגיע עם יתרונותיו הבולטים, ביניהם העמידות הגבוהה בפני שריטות, כתמים ושחיקה עמוקה. הביקוש של אריחי גרניט פורצלן הוא גבוה, בין אם מדובר בריצוץ המבוסס על יסוד זה, ובין אם מדובר בריצוף המדמה פרקט.

מנקים ללא חשש – תמיד נראה חדש

רצפת פרקטים אמיתית מעץ ידועה במספר חסרונות, כאשר הבולט ביניהם הוא נושא הניקיון. לדוגמא: במצב בו נשפך על הרצפה משקה, יש במהירות ובמידית לנקות את הרצפה, אחרת, נשארים עם כתמים על העץ, ובמקרה הפחות נעים עלולים להישאר שקעים. בנוסף, רצפה מסוג זה  רגישה לחומרי ניקוי, ויש לדעת בדיוק כיצד לנקות אותה.

רצפה הבנויה מריצוף דמוי פרקט מגיעה עם כל היתרונות של פרקט עץ אמיתי, את החסרונות שלו משאירה מאחור. בחנויות ניתן להתרשם מדגמים רבים של אריחים, ניתן לבחון דוגמאות שתופתעו לגלות שהן בכלל חיקוי ולא הדבר האמיתי, אך המראה איכותי ויוקרתי והמרגש ריצוף מיוחד ממש.

אריחים כאלו ניתן לנקות בקלות, בדומה לניקיון מרצפות רגילות. לא צריך לדאוג שמה יפגעו אם לא נפעל נכון, והמראה שלהם תמיד נראה כמו חדש. 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911