בית השטיחים והפרקט - שטיחים זולים
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים מעוצבים במחירים סבירים

ההיסטוריה של השטיחים היא ארוכת שנים ובעבר הרחוק נהגו לתלות שטיחים כפריט דקורטיבי על הקיר וכמו כן, ניתן היה לראות שטיחים מפוארים בבתי המלוכה.

כיום, שטיחים הינם אחד הפריטים הנפוצים ביותר בהרבה דירות ובתים בישראל, כמו כן ניתן להתאים שטיח לוילות יוקרתיות לנופש או למגורים, כשהמטרה העיקרית של רכישתם טמון באלמנט העיצובי אותו הם מוסיפים לחלל הבית שלנו.

עובדה ברורה היא, שכאשר אורח נכנס לבית שלכם, הדבר הראשון שבו הוא יבחין הוא השטיח שלכם בסלון.

שטיחים לכל כיס

היצע השטיחים הינו רחב וטווחי המחירים של השטיחים גם הם נעים ממחירים נמוכים של עשרות שקלים ועד שטיחים הנמכרים באלפי שקלים ועד יותר. כיום, כל אדם יכול לבחור בשטיח בהתאם לתקציב המתאים לו.

פעמים רבות הסברה של אנשים רבים היא כי שטיח זול הינו שטיח אשר לא יכול להוסיף לבית רבות ולכן הם בוחרים לוותר על רכישה של שטיח עד אשר תתאפשר להם הוצאה גדולה יותר לרכישת אותו שטיח בו הם מעוניינים. אין אנו יכולים לומר כי שטיח אשר עולה מאתיים שקלים יכול להיות שווה ערך לשטיח העולה אלפיים שקלים, שכן הפער העיקרי יבוא לידי ביטוי באיכות החומרים שממנו מורכב השטיח וכן בעיצוב המיוחד שלו, אך בהחלט ניתן כיום לרכוש שטיח אשר מוגדר כשטיח 'זול' ועדיין יהי זה שטיח שיעניק ערך מוסף לבית והאורחים יתרשמו ממנו.

כיום, יצרנים רבים מייצרים שטיחים מחומרים סינטטיים על פי דגמים של שטיחים קלאסיים בעל מראה יוקרתי.

סוגי שטיחים במחירים שונים

אם אתם מודאגים שמא לא תמצאו את השטיח המתאים לחלל הסלון שלכם או לחדרי השינה, אנו שמחים להרגיע אתכם ולספר לכם כי ישנם סוגי שטיחים רבים וכל אחד יכול למצוא את אותו שטיח שבו הוא מעוניין.
 
שטיחים קלאסיים - כאן מדובר על שטיחים בדוגמאות אותנטיות (לרוב הדוגמאות הן של תרבויות שונות).
 
שטיחים בעבודת יד - מכל התרבויות: התרבות הפרסית, האוזבקית, שטיחים סיניים ועוד.
 
שטיחי שאגי - כאשר מדברים על שאגי, הכוונה היא לשטיחים צבעוניים עם שיער גבוהה. ניתן להזמין שטיחים העשויים מניילון או כאלו העשויים מצמר ומשי.
 
שטיחים מודרניים - אם אתם מעוניינים בשטיחים עם דוגמאות מעניינות חדשניות ומגוון צבעים ססגוניים, שטיחים מודרניים יספקו לכם מענה לדרישה.
 
שטיחים באריגה - כאן אתם יכולים לבחור בשטיחים בדוגמא קלאסית או מודרנית.
 
ישנם שטיחים באריגה העשויים במכונה על ידי חומרים סינטטיים (חוט סינטטי) ואילו אחרים נעשים על ידי אריגה של צמר. המאפיין של שטיחים אלו הוא הצפיפות הגבוהה שלהם ולרוב מדובר בשטיחים המתאימים לסלון ביתנו שכן הם המראה שלהם והאווירה אותה הם יוצרים מרשימים מאוד.
 
לסיכום, כיום יש לכם אפשרות לרכוש שטיחים זולים אשר יענו על הדרישה שלכם ויספקו לחלל ביתכם מראה מרהיב וססגוני.
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911