בית השטיחים והפרקט - שטיחים מקיר לקיר – יתרונות וחסרונות
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים

שטיחים מקיר לקיר – יתרונות וחסרונות

בבתים רבים ברחבי העולם הותקנו שטיחים מקיר לקיר, על מנת להקנות לדרי הבית את איכות החיים לה הם מייחלים. הם מהווים פתרון אולטימטיבי לצרכים ספציפיים, אך כמו בכל דבר בחיים, היתרון שבהתקנת שטיחים עבור אחד, מהווה חיסרון עבור האחר. על מנת שתצליחו לגבש דעה איתנה באשר להתקנה בכל הבית, אנו מציפים את היתרונות והחסרונות שילוו אתכם, ואתם היחידים שתחליטו האם זה מתאים לכם.

שטיחים מקיר לקיר יתרונות

תחזוקה קלה – אם עד היום על מנת לנקות את ביתכם החזקתם מגב ועשיתם 'ספונג'ה', הרי שמהיום כל שתאלצו לעשות על מנת להשאיר את הבית נקי, הוא להעביר שואב אבק בקלות ומהירות.

עיצוב מרהיב – שטיח מקיר לקיר מעניק לביתכם עיצוב דקורטיבי ומרשים, המשרה אווירה נינוחה ורגועה. ריבויי העיצובים מאפשרים לכל אדם למצוא את השטיח בו הוא מעוניין ואליו הוא מתחבר.

בידוד קור – גם כשבחוץ ישנה סופה בביתכם יהיה חם ונעים. שטיח על כל רצפות הבית מבודד את הקור באופן מוחלט.

בידוד רעשים – השטיחים אותם התקנתם בביתכם סופגים את כל הרעש אותו עושים ילדכם ואם קובייה נופלת על הרצפה מידו של הילד, לא תתעוררו משנת הצהריים כי הרעש 'נספג' בשטיח. עוד סופגים השטיחים את הרעשים המגיעים מהחוץ.

סביבה בטוחה – חדרי ילדים יכולים להוות מקום להשתוללות ללא מסיח וגם אם יפלו, לא צפוי להם כל נזק, משום שהנפילה על שטיח תרכך את עוצמת המכה.

שטיחים מקיר לקיר חסרונות

כאמור בכל דבר שיש בו יתרונות ישנם גם חסרונות, אך כל עוד היתרונות עולים על החסרונות, הרי שהם בטלים בשישים.

מחיר - עלות מחיר השטיחים אינה זולה, אך ניתן להתאים מחיר לכל לקוח בהתאם לצרכיו. אין ספק כי דברים טובים ומשובחים עולים כסף ולעיתים שווה להשקיע את המחיר המבוקש, אל מול היתרונות הרבים שתרוויחו מכך.

התקנה לטווח ארוך – את השטיחים מקיר לקיר אותם הצבתם בביתכם לא ניתן להסיר בימי הקיץ, משום שהשטיח מקובע לרצפה ועל כן אם אין אתם בטוחים שאתם מעוניינים בשטיח זה, חשבו טוב לפני שאתם מזמינים התקנה.

הסרה באמצעות בעל מקצוע – את השטיח ניתן להסיר באמצעות חומרים שונים ולהחזיר את הרצפה למצבה הקודם, אך זה דורש התערבות של בעלי מקצוע מיומנים. שימו לב כי שטיחים מקיר לקיר אינם פוגעים בריצוף הבית וכי בכל זמן נתון אתם יכולים לבחור ולהסיר את השטיח.
שטיחים מקיר לקיר
 
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911