בית השטיחים והפרקט - תחזוקת שטיחים מפני מזיקים
עד 70% על כל השטיחים! בית השטיחים OUTLET   לחצו לחוות דעת על החנות   גוגל +
בית השטיחים בית השטיחים כתובת אינסטגרם גוגל + פייסבוק משלוחים חינם!
03-9389911
משלוח שטיחים
טל':03-9389911
 
 

תחזוקת שטיחים מפני מזיקים 

   
 
רוב המעסיקים כבר מודעים למחויבות שלהם לספק לעובדים סביבת עבודה נעימה, מטופחת ונטולת מזיקים מכל הסוגים. הצורך לדאוג לתנאים אופטימליים בכל משרד נובע בעיקר מההבנה שההון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר עבור כל חברה וארגון. במקום שורץ ג'וקים קשה למצוא כוח אדם איכותי, וממילא העובדים הטובים פשוט יעזבו. המחויבות הזו באה לידי ביטוי גם בריהוט המשרד, כשלמשל שטיחים מקיר לקיר הם דרך מעולה להפוך את החלל גם ליפה יותר, גם לחרישי יותר ובעיקר לכזה שמשרה אנרגיות נכונות שהופכות את השעות הרבות בעבודה לנעימות. דגש נוסף הוא הדברה של כל סוגי החרקים הבעייתיים, כשחובה לבצע את הפעולה תוך שמירה קפדנית על השטיחים (והרהיטים האחרים, כמובן).

איך לוודא שהשטיח לא ניזוק במהלך ההדברה?

כשההדברה כוללת ריסוס, ומן הסתם אין טעם להסיר שטיחים מקיר לקיר, חובה לוודא שאנשי המקצוע שמגיעים אליכם למשרד משתמשים אך ורק בחומרי הדברה בטוחים לחלוטין. האינדיקציה הטובה ביותר לכך היא רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, אבל בכל מקרה כדאי לברר עם כל חברה שמספקת שירותי הדברה באילו חומרים היא משתמשת כדי לסלק כל סוג של חרק.
בהקשר זה כדאי לציין שכיום ישנם חומרים מתקדמים שהם גם ידידותיים לאדם, לסביבה ולשטיחים, וגם אפקטיביים להפליא - כך שתוכלו לבצע את ההדברה בראש שקט.

שאיבה מקצועית של השטיחים

שטיחים, ובפרט אלה העבים ובעלי הסיבים הארוכים, הם פריט מחמם לב עבור העובדים במשרד - אבל גם פשפשים ופרעושים עלולים למצוא בהם בית חם. במקרים אלה פעולת ההדברה תכלול גם שאיבה עוצמתית של השטיח. בחלק מהמקרים השאיבה תתבצע באמצעות קיטור, כדי להבטיח שאף פשפש או פרעוש יישאר חבוי בשטיח. ניתן לשלב את ההדברה עם ניקיון יסודי של השטיח, גם כן בעזרת חומרים ידידותיים ובטוחים.

מתי כדאי לבצע הדברה במשרד שיש בו שטיחים?

חלק מההדברות הן תקופתיות וחלק אחר יש לבצע רק כשנתקלים בחרק הספציפי או בבעל חיים שלא מעוניינים בנוכחותו - עכברים, צרעות ועוד.
את ההדברה התקופתית מומלץ לבצע אחת לשנה, לקראת תחילת הקיץ. הדברה זו מיועדת למנוע הופעת ג'וקים ונמלים במשרד. משרדים שיש בהם מטבחון - וברוב המקומות בימינו יש חלל שמאפשר לעובדים לשתות ולאכול תוך כדי עבודה - הם מקום מועד לפורענות מבחינת הסיכוי להופעת נמלים וג'וקים ולכן חשוב להקפיד על ביצוע ההדברה אחת לשנה.

חרק אחר שעלול לצוץ במטבח במשרד הוא תיקן גרמני. תיקנים אלה קטנים יותר והצבע שלהם חום בהיר. הם עלולים להימצא גם בבר המים, במכשיר הקפה ובקרטונים שונים. ההדברה שלהם מבוססת על פיתיונות רעילים בצורת ג'ל שאותם מפזרים במקומות שבהם נמצאים התיקנים.
במקרה של הופעת מכרסם - שעלול ללכלך את השטיח ולהשאיר בו גללים - הפתרון הוא לכידה מקצועית. כדאי לדעת שעכברים הם בעלי חיים אינטליגנטיים מאוד, ואם תנסו ללכוד אותם בעצמכם, סביר להניח שתיכשלו. בכל מקרה שבו מזמינים שירותי הדברה לכל סוג של מזיק כדאי לברר גם את היקף הניסיון של החברה.
 
שטיח סלון
         
בית השטיחים
בית השטיחים והפרקט - מבחר השטיחים הגדול בישראל - טל' 03-9389911